Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Titeket zavar aktus közben, ha a partneretek pénisze erősen visszeres?

Figyelt kérdés

Korom ellenére (29/F) sajnos nagyon kevés aktusban volt részem ez idáig, és a fenti a probléma az önbizalomhiányomra még egy lapáttal rátesz.

Mielőtt kérdezitek, voltam orvosnál, gondoltam hátha felír valami krémet. Azt a választ kaptam tőle, hogy "ne nézegessem"...



2022. júl. 3. 09:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Tévedés! A pszichoterápia az egészséges emberek sportja. Azoké, akik képesek felismerni, hogy valami hiányzik az életükből, ill.hogy valami lehetne jobb is. Nincsenek úgy elszállva maguktól, hogy azt higgyék, majd ők maguktól megoldják, ha az már évek óta jelen van. Képesek külső segítség igénybevételével évekig dolgozni magukon céljuk érdekében.

Egy mentálisan retardált ember ezekre nem képes, mert problémáiért általában a körülményeket okolja, vagy azt gondolja, pontosan ismeri a problémáit és azok gyökerét és képes azokat egyedül is megoldani.

2022. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést, hogy külső megerősítésre szorultam egy kérdésben. Eddig sejtettem, most már tudom, hogy én gondolom túl a dolgokat.


Nagyon sok lekezelő kommentelő van ezen az oldalon, nincs is értelme tovább folytatni a beszélgetést.

2022. júl. 3. 11:25
 13/17 A kérdező kommentje:

A 11. kommentelőre: Honnan tudod, hogy nem kértem segítséget? Már egyből ítélkezel felettem, holott nem is ismersz.

Pszichológushoz is jártam, illetve csoportos beszélgetéseken is részt vettem, de hosszútávon egyik sem segített.

Elég szomorú mennyire ítélkeznek mindenki felett manapság...

2022. júl. 3. 11:27
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, de azért durva tudatlanság visszeresnek nevezni a farkad. Szerintem az orvos is csak röhögött rajtad, bár tényleg nem értem, miért nem volt benne annyi, hogy helyre igazítson.


A lényeg az, hogy a nőket nem zavarja, ha eresebb egy pasi farka. Nincs vele baj, ez ne zavarjon.

2022. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nincs mitől tartani.

Sok ember itt is inkább a kérdező önbizalmàt lombozza le, mintsem segít.


Válts orvost, olyanra aki meg is mondja mi a probléma. :)

2022. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Endura ***** válasza:
60%
Visszere mindenkinek van,hiszen ez a neve azoknak az ereknek,amik a szív felé szállítják vissza a szervezet által elhasznált vért.Ami neked van az 100%,hogy nem beteg visszér.A beteg visszér kb 5mm-töl kezdódik.Az,hogy látványosan kidudorodik a farkadon,az azt jelenti,hogy jó a vérellátása.Felesleges izgulnod rajta,hogy mit szólnak hozzá a lányok.Nekem seprűvénás az egész zacskóm kamasz korom óta,nagyon zavart engem,mégsem hallottam még senkitől vissza,hogy mi a fene ez,észre sem vették.Azóta nem zavar,mert tenni ellene amúgy sem tudnék.Az én orvosom is azt mondta,nem kell vele semmit sem tenni,ha panaszt nem okoz,pedig az enyém betegség a tied meg nem.
2022. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én imádnám, ha a férjemnek olyan lenne, mert azt az érzést keltené bennem, hogy ennyire be van gerjedve rám!

Ne izgulj, semmi gond nincs vele, ha az orvos nem mondott olyasmit!

2022. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!