Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt van minden idösödő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van minden idösödő fèrfinak (40+) melle?

Figyelt kérdés
Nem gusztustalan ez a nőknek?
2022. júl. 3. 19:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A mell két dologból épül fel: mirigyes állomány és zsír. Az, hogy a férfi mell megnő, az alapvetően az ösztrogén / androgén arányának felborulása miatt ÉS a relatív túlsúlyosság miatt következik be. Ezeknek sok oka lehet: pl bizonyos hormonális változásokkal járó életszakaszok (így pl időskor) gyógyszerek, betegségek, alkohol.


Ezen kívül van az ál-gynecomastia, amikor igazából a mell szinte kizárólag a túlsúly miatt nő meg.


Alapvetően én is ilyen lennék, mikor kövér voltam, volt is mellem, de amint lefogytam, ez szinte teljesen eltűnt (a mirigyes állományból nem lehet fogyni), az edzés pedig jó formát adott a mellkasomnak.

2022. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43 vagyok. Ázlagos testalkattal nem vagyok gyúrós, nincs lógós mellem se. Úgyhogy nem minen 40+-os olyan...
2022. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, te hol élsz, de a legtöbb pasinak nincs melle... Se az utcán, se a társkeresőkön nem ilyen férfiakat látok. Szerintem neked a fejedben van a gond. (Nagyon ritkán tényleg van ilyen. Egyszer randiztam egy sráccal, aki lengő cickói voltak. De ez egy az ezerből kb. A legtöbb pasi átlagos, vékony, sportos, vagyis normális mellkasuk van. Aki kicsit kövérebb, még nekik sincs röhejes mellkasuk legtöbbször szerintem. Ennek meg aztán végképp nincs köze ahhoz, hogy öregszenek.)


Szóval egyrészt egyáltalán nem gusztustalan. Ha meg szó szerint vesszük a a kérdésed, akkor közölném, hogy minden embernek van melle, képzeld, a férfiaknak is, ez teljesen normális. Az lenne furcsa, ha nem lenne nekik.


N33

2022. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

[link]


"Ez izom, te nagyon b*rom!"

2022. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kollagén kötőszöveti fehérje csökken a testben, egyre jobban győzedelmeskedik a gravitáció ezért vannak megereszkedések ott ahol nem várnád. Edzés és fehérje pótlás segíthet.
2022. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nincs melleeem 49 vagyok!
2022. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
És te miért vagy agyatlan kérdező?😄😆
2022. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#13-as neked viszont a látásoddal van gond, vagy fiatal pasikkal randizgatsz. 40 feletti fèrfiak legtöbbje sportos, vèkony,átlagos, persze ez nyilván igaz :D
2022. júl. 4. 07:16
 19/20 anonim ***** válasza:
40 vagyok és semmi nem lóg rajtam. Heti 3 edzés.
febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha már itt tartunk miért van a fiatal srácok 3/4-e elhízva?
febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!