Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Volt már hogy azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Volt már hogy azt mondtátok egy pasinak "milyen szép nagy farkad van", közben csak átlagos méretekkel rendelkezett?

Figyelt kérdés

2022. júl. 4. 09:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
#10 azért ne essünk túlzásba, lehetek nagyon szerelmes, egy kicsi farkat attól még kicsinek éreznék (pontosabban nem is érezném). Nálam ez pl. kizáró ok is, mert hosszútávon nem élvezném a szexet.
2022. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11 még mindig igaza van a 10esnek. Téged is értelek, hogy a tul kicsit nem tudod élvezni, ezt teljesen tiszteletben tartom, csak annyi, hogy ez esetben gondolom eleve nem is tudsz beleszeretni abba a pasiba. Szoval nincs meg az a szeretet, amit a 10 leírt.
2022. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen.
2022. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mikor nemrég feltettem kb ezt a kérdést, konkrétan azt válaszolták, hogy micsoda hülyeség, a nők ilyet sosem mondanak. De köszönöm, hogy végre válaszok is vannak :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11-el ertek egyet.
2022. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%

Két konkrét eset:

1. Lány mondja a pasijának, hogy neked hú de nagy van, "harmadik lábad", stb. Aztán véletlenül kiderül, hogy mindegyik pasijának ezt mondta. :)

2. Lány társaságban elmondja, hogy nem szokta a barátjának az orális szexet csinálni, merthogy neki elég nagy mérete van... :-) Két hónap mulva a barátnőjének sírja el a bánatát, hogy a barátjának (aki már a vőlegénye) kicsi a farka..

2022. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 ilyen tényleg van
2022. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Barátnőm szokta mondogatni nekem, én sem hiszem el sokszor neki, mert nem olyan nagy. De sokszor tényleg látszik rajta, hogy teljesen odavan szex közben.
2022. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen
2022. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mondta már nekem is csaj, hogy milyen nagy, és közbe elnevette magát... a 14 centimmel tudtam mit kell tennnem! nagyon élveztem a dugását, elhuztam ameddig csak tudtam és a végén a hajába is ment böven :D
dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!