Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire/miben más az ágyban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire/miben más az ágyban egy idősebb férfi? 40-50 között.

Figyelt kérdés
Tudom, nyilván nem lehet általánosítani, de érdekelnének tapasztalatok. Eddig csak korombeliekkel voltam, egy ideje környékez egy idősebb férfi, aki nekem is bejön, de eléggé összezavar a helyzet tekintve, hogy kétszer olyan idős, mint én.
2022. júl. 5. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Mindenki más, de az elmondható, hogy tudja mi kell egy nőnek, ha kell 40 percig tud dugni keményen, ha kell tud érzéki lenni, egyszerűen minden férfi fejlődik a szex terén idővel és tapasztalattal, tehát magához képest minden 40-50-es férfi jobb mint volt 20 évesen.

(Nyilván létezik olyan 20-on éves aki jobb mint egy másik 45 éves, de az még jobb lesz 40-50 évesen.)

2022. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez nem kortól függ.

De 40 fölött azért már tudják “mitől döglik a légy”

2022. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem minden férfi fejlődik szex terén a korral arányosan de amelyik keresi a lehetőségeket az nagy valószínűséggel tud is nyújtani valamit.

Én azt mondom próbáld meg ha neked is bejön mint férfi.

Nekem pozitív tapasztalatom van bár én már nem vagyok annyira fiatal.

2022. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
A túlnyomó többség figyel a nőre is, nem csak a saját élvezete fontos neki.
2022. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal sokkal jobb, mint veled egykorú. Nekem ez a tapasztalatom.
2022. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Én 32vagyok de nekem is fontos hogy a csajnak jó legyen
2022. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalat!

Kérdezzetek bátran!

2022. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a volt párom 45éves. Azt se tudja mit kell egy nővel kezdeni

Azt sem tudja mi a csikló és hogyan kell izgatni.

2022. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
#8! Mint mindenben, ebben is vannak kivételek! Sajnos!
2022. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Totálisan egyénfüggő! Elvileg tapasztaltabbnak, érettebbnek kellene lennie, de akinek olyan a személyisége és képtelen fejlődni, 0 iq, eq az 40, 50, de 100 évesen sem lenne jobb. S van aki meg akár 20 évesen is tud jó lenni.

Állóképességben is szóródik, van aki gátlásos, tele van blokkokkal és alig áll fel fiatalon, míg olyan 40-es is akinek egyből áll mint a cövek. Szuflában is nagy a szórás, a fiatalok között is van aki a negyedikre alig bír felmenni gyalog úgy eltunyult.

2022. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!