Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hazudnak a kutatók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudnak a kutatók az átlagos péniszméretről?

Figyelt kérdés

A nyilvánosságra hozott kutatások általában 13-14 centi körül határozzák meg az átlagos péniszméretet.


Én ezt egyszerűen nem tudom elhinni. Már ez az átlagnak mondott hosszúság is meglehetősen szerény méret. De ha ennyi az átlag, akkor az azt jelenti, hogy ennél még bőven vannak centikkel kisebbek is, kb. minden 17-18 centis farokra juthat egy 10 centi körüli apróság is, már ha nagyjából egyenletes a szórás. De mondom, már maga az átlag is tök kicsinek tűnik, szerintem a legtöbb olyan személy, aki látott már néhány péniszt életében, azt gondolja, hogy a 13-14 centi átlag alatti.


Őszintén mondom, nem hiszem, hogy a világ ilyen szinten tele van kispöcsű férfiakkal. Szerintetek hazudnak erről a tudósok, hogy a kisebb méretű férfiak önbecsülését ne tegyék tönkre a valós eredmények, és elkerüljék a negatív társadalmi hatásait az igazság napvilágra kerülésének? Vagy ha nem hazudnak, akkor hogy jöhetnek ki ilyen fura eredmények? Mi a módszertana ezeknek a kutatásoknak?


Ti mit tudtok erről a témáról? Vettetek már részt ilyen kutatásban, akár kutatóként, akár kutatási alanyként? Bármilyen érdemi információnak, tapasztalatnak örülnék. Jó lenne együtt kideríteni, hogy lehetséges az, hogy ilyen eredményeket publikálnak.



2022. júl. 5. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudnak, nincs értelme. Az önbevallást tévők szoktak hazudni (még anonim felmérésen is) - pár cm-vel megtoldják a valós méretüket. Végeztek egyébként erre is kísérletet aminek direkt az volt a célja, hogy hány cm-vel mondanak nagyobbat. Egy rakás kérdés volt a kérdőíven, azon volt elrejtve a péniszméret kérdése. Majd utána fizikai vizsgálat, 1.5-2 cm-vel mondtak átlagban többet mint a valóság.
2022. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te elég fura vagy. Nem kamu. Tök átlag. Több kisebbel és átlagossal találkoztam, míg nagyobbal alig. Ráadásul az átlagos női hüvely is 10-16 centi, szóval miért ne lenne ehhez passzoló az átlagos férfi méret??
2022. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy egyébként mekkora az átlag? Van a gatyádban ami van, sem nagyobb, sem kisebb nem lesz. Azt tanuld meg használni, örömet szerezni a partnerednek és ne érdekeljen másnak mekkora van, vagy nincs.
2022. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ez a kedvencemamúgy, hogy mindenki itt veri magát a 20 centis farkára, meg itt cikizi, hogy a 14 milyen kicsi, meg itt mindenkinek mekkora nagy, közben meg egy átlag punciba 12 centitől több be se megy.
2022. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
a legdurvább hogy nekem 14 centi de bárkit kérdezek hogy szerinte mennyi ilyen 18-19-20-akat mondanak szval a lányok sincsenek tisztában a méretekkel a becsléssel meg főleg..
2022. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem azért mondom, de van olyan hüvely, amelyik nyugalomban 4 cm, felizgulva 8 cm, és ez még normális.

Ebbe mekkorát akarsz beledugni?

Ha túl nagyot, akkor nem örömében fog sikítani...

2022. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért hazudnának? Nincs értelme. Nekem több volt az átlagos és az átlag feletti, 1-2 nagy is akadt. Azért láttam már jó párat, eddig szemmérték is jól ment. A lényeg úgyis, hogyan használja az illető és szerencsére jól és élveztem is.
2022. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Tudod miért szokták a "kutatók" felmérni az átlagos méretet? Nem azért hogy a publikum csámcsogjon a részleteken. Hanem azért hogy az óvszergyártók tudják mekkora méretre kell belőni a terméket az adott piacon. A gyártás során már +2 cm-nyi latex is keményen megdobja a gyártási költségeket. Nagyon nem mindegy nekik hogy mennyire valós adatokból dolgoznak.
2022. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 newlife ***** válasza:
26%
Nem tudom kinek mekkora, nekem 20cm, féltem is emiatt, de eddig még minden nő be tudta fogadni, és nem sikitozott. Az biztos, hogy nem a méret a lényeges inkább az anatómia
2022. júl. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem jók az ilyen kutatások?


Pl nekem van 3000 ismerősöm, családtagoktól a haverokig.

Egyik férfi nemű ismerősöm se vett részt ilyen kutatásban, nem is kérdezték őket.


Van x fő ember, akit random "kutatnak", majd egy átlagot vonnak le.


Remélem tudod, hogy zajlik az "átlag".


Van ott mikro kukitól egészen a gigáig, köztük pedig több méret és ezekből dobnak ki egy "aranyközéputat".


Nesze neked, átlag.


Gondolj bele pl mikro kukik VS gigák vennének csak részt, ott is kijön egy átlag xD


Ezért felesleges ezen agyalni.

2022. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!