Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akiknek kifejezetten az jön be, ha izmosabbak/erősebbek a pasijuknál?

Figyelt kérdés

2022. júl. 6. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

6 éves korom óta sportolok, nagyjából 33 éve.

Próbáltam labdajátékokat, küzdősportokat, vízi sportokat, stb, stb.

Az erőnléti edzések mindegyik sportágnál hangsúlyosak voltak, de csak az utóbbi 8-9 évben kezdtem komolyabban foglalkozni az ellenállásos edzésekkel, és a test mobilitásával.

Sosem azért sportoltam, hogy bárkinél izmosabb legyek. Azért sportoltam és sportolok, mert ez nálam megszállottság. Az életem igen fontos része.

A férfi társadalom jelentős részénél sportosabb vagyok, és az átlag testfelépítésű férfiak 99%-a retteg az erős nőktől. Legalábbis eddig ezt tapasztaltam. Edzőtermekben, versenyeken, sportrendezvényeken elismerően tekintenek a testemre, de bármiféle egyéb ismerkedésnél a sportoló múltam kifejezetten hátrányt jelent.

2022. júl. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Első,én ismerkednék veled.

Elemér 20F 180cm 60kg

2 év natúr body.

2022. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
2. Te a giliszta csoportba edzel?
2022. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Én is szívesen ismerkednék az 1#-vel, de szerintem a 60 kg.-mal tuti kiterítesz egyből...
2022. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1-es, nálam inkább előnyt jelentene sportoló múltad és jelened is! 42 F
2022. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Hasonlóan az 1-eshez én sem azért csinálom hogy bárkinél izmosabb legyek, nekem ez tetszik, ilyen céljaim vannak. 10 éve testépítek,szóval kifejezetten az izomzatom növelése a cél. Az a tapasztalatom, hogy nem jön be a legtöbb pasinak, mondták már hogy undorító vagyok, egy egyáltalán nem nőies stb, de ez engem hidegen hagy, szóval szerintem nem szeretik ha egy nő izmosabb náluk, engem viszont ez így nem érdekel😂
2023. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!