Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy fiúval valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiúval valóban sikerül orálisan elélveznetek, akkor utána mindig érzékeny kicsit a puncitok (csikló)? vagy csak ...

Figyelt kérdés

vagy csak azért zárjátok össze a lábatok, toljátok el a fiú fejét és mondjátok, hogy most elég mert már unjátok.

A sóhajtozás, csipőmozgás, ívben megfeszülő test lehet csak előadás?

A kedveskedő "ügyes vagy" megjegyzéssel együtt.



2022. júl. 6. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden lehet csak előadás.

Szóval ezt sosem fogod tudni 100%-osan.

2022. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én összezárom a lábam és megfeszülök. Nem mindig tolom el a párom de így sokkal erősebb orgazmusom van és intenzívebb és érzékeny lesz ilyenkor a csiklóm, így néha eltolom.
2022. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom irányítani, az orgazmus előtt megfeszül mindenem, van egy érzésem mint pl egy fájdalmas masszázsnál hogy hagyja is abba meg nem is. És így néha eltolom, egyszer megrúgtam. Azóta lefogja a lábam és iszonyatjó orgazmusom van
2022. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
A nők többségének csak 1x orgazmusa van ahogy a pasiknak is és utána érzékennyé válik a csikló akár hüvelyi úton, akár orálisan jutnak a csúcsra. Szóval a válasz a többségnél igen, de nem mindenkinél - van aki akár orálisan is többször el tud jutni a csúcsra egymás után (azért a dugást se hagyd ki a repertoárból).
2022. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
én pont orgazmus után szoktam nekiállni dugni a puncit :P imádni szokták :P
2022. júl. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi utána dugni szoktunk
2022. júl. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A csiklóm érzékeny de a puncimba mehet utána
2022. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!