Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,ti valóban élvezitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,ti valóban élvezitek az anált?

Figyelt kérdés
2022. jún. 12. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nos szerintem nagyon kevés nő élvezi, mert alapvetően nincsenek olyan pontok a bélnyilásban ami izgalmi állapotot adna. Nekem nem is tetszett. 2x megpróbáltam, de nem. Én nem szeretem a fájdalmat
2022. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
A folytogatás esetében sincs semmilyen erogén zóna, mégis sokan élvezik. Attól, hogy nem "hagyományos" szex, még kb bármi okozhat izgalmi állapotot bizonyos embereknél, ezt hívják fétisnek. Van aki arra izgul fel, hogy levágja mások haját, az az análhoz képest egy más univerzum :D
2022. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

A lányok/nők döntő többsége nem, hogy nem élvezi, hanem egyenesen kellemetlen, sőt, fájdalmas nekik. Kisebb részüknek nem különösebben kellemetlen, de nem is élvezetes, és csak nagyon kishányaduk az, aki tényleg élvezi, bár általában ők sem a fizikai ingerek miatt.

Igen, a legtöbben csak elviselik, mert a pasijuk elvárja ezt tőlük.

2022. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Azok a lányok buták. Nem kell senki elvárásainak megfelelni.
2022. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Soha nem próbálnám ki.
2022. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha a fickód megköveteli az anál szexet, az az első jel, hogy ideje szakítani. Kis biszex pávák meg dugják csak nyugodtan popóba az anyukájukat!
2022. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Persze, hogy élvezem, sokan élvezik, ugyan olyan jó érzés, vannak sokan akik csak análszexel tudnak elélvezni.
2022. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem fizikálisan, hanem pszichésen élveztem.

Volt, hogy annyira izgatott az, hogy a pasim a popsimban volt, hogy amíg ő hátulról a fenekemet csinálta, nekem közben volt egy orgazmusom. :D esküszöm. Nem hüvelyi, arra nem vagyok képes, hanem “csiklói”, vagy hogy mondjam. Pedig hozzá sem értem a csiklómhoz sem én, sem ő.

Mondjuk én eleve szeretem az alárendelt szerepet, kicsit a fájdalmat is, az análban is azt szerettem, ahogy feszít, meg a tudat, hogy most olyat csinál velem a férfi, ami kicsit megalázó vagy nem tudom.

2022. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Az egyik czechcasting-os videóban mondta a csaj: kérdezték tőle h anal jöhet? Igen. Hogy szereti is? Az válaszolta, hogy az csak a pasinak jó, a nők csak engedik a pasik miatt. Tömören összefoglalta a valóságot. 10 000 nőből 100ha analozik. És abból a 100bol talán egy ha meg tényleg élvezi is. A java nem is csinálja, vagy épp csak kibirja a pasi miatt.
2022. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es, dugd be az újad és megtudod, hogy élvezetes e.
2022. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!