Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, emlékeztek az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, emlékeztek az első orgazmusotokra?

Figyelt kérdés

Hány évesen, hogyan és milyen volt? Maszti, petting, szex volt?

Köszi a válaszokat!



2022. júl. 11. 08:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

7-es vagyok.

Az elsővel tapasztalatlanok voltunk, azt hitte beteszi-kiveszi és mindenkinek jó. Minimális előjáték, nulla utójáték, 2,5 év alatt szerintem kb 5 orgazmusom volt. Egyszerűen nem értett a női testhez (én sem a férfihoz), teszetoszák voltunk, a repertoár kimerült a misszionárius és a lovagló pózban. Nem mertem magam elengedni, nem volt elég önbizalmam, egyszerűen fiatalok voltunk és bénák.

A másodiknak sok nője volt már előttem, rutinos volt, magabiztos, tudta mit akar, nem totojázott, ha olyan kedve volt, simán odaszorított a falhoz vagy feldobott a pultra vagy elkapott egy sötét sikátorban. Emlékszem azzal indította az első együttlétünket, hogy kinyalt. Olyan orgazmusom volt tőle, hogy szó szerint majdnem elájultam. (az előző pasi, úgy nyalt, mintha jégkrémet evett volna, 5 függőleges nyelvcsapás és kész)

Szóval a második igencsak értett a női testhez, így én is el mertem magam engedni, élveztem, tele voltam önbizalommal. Imádtam kísérletezni, örömet kapni és adni. Életem legjobb szexpartnere volt!

2022. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

És voltak méretbeli különbségek is?

Hogy nyalt a második hogy ekkorát élveztél?


Nem perverzkedni akarok, egyszerűen csak érdekel hogy hogy kell.

2022. júl. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
14 évesen, a bátyám egyik haverja nyalt ki.
2022. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
batyus haverja mennyi idős volt? de hogy kerültél ilyen kapcsolatba vele?
2022. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
13# mindig nalunk voltak a haverjaival, es az egyik allandoan csapta a szelet nekem a batyam hata mogott es parszor igy alakult amikor epp batyam nem volt otthon
2022. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%
de mennyi idős volt?
2022. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Bátyámmal egyidős, 21-22
2022. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
42%

Legjobb legjobb melyikük

De MÉGISCSAK VOLT.


szóval mégsem volt tökéletes, mert nem maradt meg.

2022. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%
Kb 6-7 éves voltam és nem volt tudatos dolog. A Barbie lábát véletlenül odaérintetten magamhoz és rájöttem, hogy jó érzés. Utána egy darabig semmi nem volt és kb 12 évesen kezdtem el tudatosan maszturbálni eleinte párnával.
2022. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!