Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Középkorú nő vagyok, úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú nő vagyok, úgy alakult az életem, hogy hosszú évek óta nem voltam férfival, normális az, hogy az első alkalommal a legnagyobb figyelmesség mellett is olyan fájdalmat éreztem, mintha a szüzességemet most vesztettem volna el?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 10:22
 1/9 anonim válasza:
20%
Nem tudni, de ha gondolod én karban tartalak, fiatal fiú vagyok
2022. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen. A szervezeted amúgy is átalakul már ebben a korban. Nem beszélve a hormonális következményekről. Össze kell hangolódnotok.
2022. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez tok normális. A 29 éves exem, ha nem volt szex 2 hétig, úgy osszeszukult, hogy neki is fájt minden kis mozdulat a kovetkezo alkalommal. Pedig csak 2 hetrol van szo, és mi is nagyon oda figyeltunk. Adj magadnak egy kis idot, és legkozelebb már jobb lesz. Foleg, ha nálad ez az idoszak tobb év, ez természetes dolog.
2022. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Összeszűkült aminek amúgy is szűknek kellene lennie:)

Szerintem csak elszoktál tőle, hogy el tudj ott lazulni. Majd megtanulod újra.

2022. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, illetve mennyire volták benedvesedve?

F42

2022. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Ott azért már rendesen volt pókháló... 😂
2022. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szűkült össze semmid, túlságosan rástresszeltél, nem tudtad elengedni magad, eleve parával vágtál bele így az agyad fájdalomérzetté konvertált minden ingert.
2022. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta minden rendben, bejáratódtam 🙂
2022. aug. 2. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg konkrétan a "szűzhártya" is vissza tud nőni 1-2 év alatt, szóval normális :)
2022. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!