Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, van olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, van olyan, aki nagyon erősen vallásos családban nőtt fel?

Figyelt kérdés
Milyen vallásúak otthon? Volt emiatt nehézség abból, hogy elfogadjanak Titeket otthon? Előre is köszi a válaszokat! :)

2015. nov. 21. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 barátom van ilyen eljár templomba mélyen vallásos azt mondta a családja tud róla hogy meleg támogatják mindenben :)
2015. nov. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Iszlám vallású vagyok. Szartak rá szüleim. lol.
2015. nov. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel a téma: Film: Imák Bobbyért

Könyv: [link]

2015. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Régen sokat jártam templomba, most viszont már nem vagyok vallásos, de hívő maradtam. Egyébként római katolikusok vagyunk. A másik kérdésedre pedig a válaszom: nem tudják rólam, hogy meleg vagyok, de ha megtudnák, egy ideig biztos eltartana, amíg elfogadnának. 20/f
2015. nov. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy srácot innen. Ezzel küzd. Néha töröl a skypeon néha felvesz. Nem bírja a vallást a vágyaival összerakni:(
2015. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ugyan hetero vagyok és vallásomat illetően zsidó ,de viszont nem értem ,hogy sokan miért hiszik azt ,hogy a homoszexualitás (LMBT) bűn.

Már azért sem ,mivel nem az.


Üdv!

2015. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindeninek a válaszokat! :)
2015. nov. 22. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Talán nem megszállottan vallásos a családom, de fontos szerepet játszik az életükben a hit.


Anyukámmal beszélgettem erről, és neki kb ez a nézőpontja:

- nem baj, ha valaki meleg, csak ne dörgölje mások arcába (ugyanakkor nem hatja meg, hogy rengeteg helyen kiközösítik őket)

- állítása szerint abból lesz meleg, akinek nincs jobb dolga. Aki elfoglalt életet él, azt nem viszi rá a semmittevés a homoszexualitásra (?????? - anyukám egyébként diplomás)


Szerintem akkor is kb ez lenne a véleménye, ha ateista lenne.

2015. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsó: "- állítása szerint abból lesz meleg, akinek nincs jobb dolga. Aki elfoglalt életet él, azt nem viszi rá a semmittevés a homoszexualitásra (?????? - anyukám egyébként diplomás) "


LOL! Ez az eddigi egyik legsarkosabb vélemény, amit hallottam. :D

2015. nov. 22. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!