Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez a "késztetés"?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a "késztetés"? Hogy lehetne elkerülni vagy akármi? (L)

Figyelt kérdés

Pettingelésnél... Mikor a csiklómmal játszadozik akár 👅-közben, vagy csak ujjal, mikor már annyira izgalomba jövök (talán túlságosan), hogy érzem az ingert, hogy jönne valami ki, de egyre jobban csak olyan leírhatatlan (gondolom jópáraknak ismerős lehet) érzés fog el..lehet fájdalom, de nemhiszem, hogy arra késztet, eltoljam magam tőle, s ne hagyjam tovább neki csinálni, bármennyire is szeretném, hogy folytassa. Ugye mikor túl érzékennyé válik a csikló körül...nemigen bírom tovább. És mindig megtörténik, nem tudom megállítani magam, hogy ne távolodjak el tőle. És kezd rossz érzés lenni, márcsak a párom miatt is. Neki sem lehet a legjobb dolog, persze megérti, de akkor is...


Ez csak rajtam múlik, hogy mennyire bírom ki, vaagy esetleg lehetne valamit "máshogy" csinálni? Mitől lehet ez? Másnál is volt már hasonló?



2022. júl. 13. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Még nem találkoztam ilyenel
2022. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Én ilyenkor tolom rá a csaj fejét a f*rkamra, hogy oda menjen az anyag.
2022. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Hátra kell kötni a kezed 😉
2022. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez a túlizgatás amikor már olyan jó hogy szinte rossz vagy túl erősen csinálja de ahogy írták meg kell oldani hogy ne tudj eltávolodni és ne tudd ellökni szerintem nem fogod megbánni 😊
2022. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakori jelenség. Annyira túl jó, hogy már szinte elviselhetetlen.

Nem tudsz vele mit csinálni.

2022. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ki kell kötni a kezed és nincs gond.
2022. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a pasiddal, hogy legkozeebb ha ilyen van, fogja meg a derekat, huzzon jo kozel, es na hagyja hogy eltávolodj, hanem nyaljon tovább. Lehet egy hatalmas kirobbano orgazmus lesz a vége. Ha tobb alkalommal is rosszul végzodik, akkor tobbet ne eroltességtek így. Beszéld át vele mit érzel, és probáljátok kikisérletezni belole a legjobbat.
2022. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem maszti közben van ilyen, hogy egyszerűen meg kell állnom, pedig nagyon élvezem, és nagyon jól is esne folytatni, de valahogy egyszerűen nem megy. Mindig abban reménykedtem, hogy partnernél ez másképp lesz majd, de ezek szerint nem biztos😅
2022. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem ugyanez, masztinál is, párommal is. dolgozunk rajta

ezért is vágyom egyszer kikötözősre, hogy végigcsinálhassa

2022. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog lehetséges.

a) A pasidnak ütemet kellene váltania, óvatosabban, másképpen csinálni, jobban figyelnie.

b) Tudat alatti komplexus, gát blokkol. Engedd el magad baby és hajrá :)

2022. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!