Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,Hölgyek! Szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,Hölgyek! Szoktatok járni SexShopba vagy inkább rendeltek interneten? Mit szoktatok vásárolni ?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 14:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer beugrottam a boltba, előtte azért bennem volt a félsz, de egye fene.


Egy kicsi, öreg, ősz nénike magyarázott ezerrel az eladónak, hogy mit is venne pontosan (nem, nem tudom hogy mit akart, nem hallgatóztam)


Ettől minden aggodalmam elillant :D

2022. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 Figyu, nem csak az ismerős látna meg téged ott, hanem ő is téged. Kölcsönös kuss lenne ;)
2022. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12 vagyok, "hanem te is őt"


Bocs, ez így hülyén jött ki :D

2022. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer rendeltem interneten,de soha többet,mert olyan silány vackot küldtek,így inkább bemegyek ha kedvem támad és ott látom,hogy mire adok ki pénzt.Nagyon kellemes diszkrét hangulat van az üzletben és az eladó hölgyek is készséggel adnak felvilágosítást,ha érdeklődök valami után.Még nem vettem észre,hogy valaki azt nézte volna,hogy mit vásárol a másik,de mondjuk engem az sem zavarna.
2022. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyszer rendeltem egy vibrátort.
2022. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!