Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalok! Szexeltek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok! Szexeltek, ha a szüleitek, vagy a párotok szülei otthon vannak?

Figyelt kérdés

Szoktatok szexelni, ha otthon vannak a szülők?

Hogyan?

Magatokra zárjátok az ajtót, vagy nem, de takaró alatt csináljátok?

Halkabbak vagytok ilyenkor, mint ha csak ketten vagytok a házban?


Kezdő vagyok a témában, egyszer voltunk együtt a csajommal, de akkor csak ketten voltunk otthon. A tapasztaltabbak véleményére és szokásaira vagyok kíváncsi.


Köszönöm az értelmes válaszokat!


18F



2022. júl. 15. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináltuk már úgy. Bezártuk az ajtót meg kapcsolatunk zenét
2022. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csomószor volt szex úgy, hogy az egész család ott volt a házban. Mindenki tudta, hogy ha ott van párom, vagy én náluk, akkor nem zavarognak, ha mégis kell valami, akkor kopogás, és a választ is megvárják. Nem volt sosem ránk nyitás emiatt. :)
2022. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Megnyugtatóak a válaszok.

Köszönöm, rendes tőletek😉

2022. júl. 15. 18:58
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
'8 éves vagy. persze, hogy szexeltek. Én apa vagyok, mi már a 16 éves lányom nem zavartuk, ha jött a barátja. Semmi képp nem mentünk fel a padlástérre, csak mondtuk a lányomnak, hallgassatok zenét. Mi meg hangosabbra vettük a tv.-T ,Pontosan tudtuk, ha a srác itt aludt, nem csak nézik egymást.Néha drukkoltunk a nejemmel, hogy egy menet volt, vagy több is ??
2022. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, becsukom az ajtót, én ezzel megtettem mindent, ha a falak vékonyak vagy hangos az ágy, azzal nem tudok mit tenni. De ha hallják is, annyira kínos szüleimnek ilyenekről beszélni hogy egészen biztosan nem hozzák szóba, talán ha valami nagyon kirívó eset történne, vad menetek vannak de próbálunk diszkrétek lenni amennyire tudunk.
2022. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi már nem élünk otthon sok éve, de minden évben 1-2x 2 hetet Magyarországon vagyunk a családjainknál. Olyankor mi a vendégszobákban vagyunk. Igen, szexelünk olyankor is. Halkabbak vagyunk, bezárjuk az ajtót. A szülők pedig a csukott ajtó jelzését értik. Olyankor hagynak minket. Ha van valami, akkor üzenetet írnak.
2022. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen ilyenkor halkan csináltuk ha nyikorgott az ágy akkor a földön csináltuk
2022. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Igen,szexeltünk. Pedig volt hogy az anyja ott volt a szobában,mégsem vette észre...
2022. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szexeltem baratnommel ejszaka a szulei a szomszed szobaban voltak. Egy agyban aludtunk viszont nagyon csendben kellett csinalni. Igazabol a foldon csinaltuk mert nyikorgott az agy. Megvan ennek is az izgalma.
2022. júl. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Siman csak halkan kell :)
2022. júl. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!