Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jártok ti még fizetősekhez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártok ti még fizetősekhez? Elszálltak az díjazások 15-20 már nekem felejtős pedig jól keresek és ha még csak ennek ment volna fel az ára csak csak de mindennek is felment az ára így ilyen luxusra nekem már nem jut, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 04:20
A kérdező szavazást indított:
Igen járok rendszresen
Kevesebbet járok
Mostmár nem járok
Soha nem is jártam
30 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet
2022. júl. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
régen mindig nézegettem volt egy listám ami folyamatosan változott és látogattam is őket rendszeresen havi szinten többször is akár... de mióta beütött a tré és a teljesen semmi extra csajok is ilyeneken futnak egész egyszerűen kedvem sincs felnézni és komolyan venni hogy látogassak pedig szimpla matek alapján a több alkalmat cserélhetném kevesebbre persze de egész egyszerűen elmegy a kedvem ha egy alkalomra 20at pláne 20+ot adnák órára akkor inkább egyáltalán nem megyek és veszek egy jó nagy steak-et akár és még marad is... unit price sehogy nemjön át nekem mindenhogy hihetetlen profiton űzik értem én hogy nekik is felment minden de ez nem normális szint az én türésküszöbömnek ár-érték arányban...
2022. júl. 16. 04:40
 3/18 anonim ***** válasza:
Merre jártál lányokhoz?
2022. júl. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Budapest
2022. júl. 16. 05:40
 5/18 anonim ***** válasza:
Túl sok egy punciért,inkább kiverem ,és megeszek egy csomó édességet helyette,aztán boldog lesz.:-)
2022. júl. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem keresel nem fizetőset
2022. júl. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Én nem fizettem még szexért.

Viszont most elgondolkodtam, hogy ha ilyen jól száll a business, akkor talán nekemi s érdemes lenne bekapcslódnom szolgáltatói oldalon. Barátnő/feleség/gyermek nincs, nem vagyok csúnya sem ostoba, sem igénytelen, az ágyban pedig kimondottan jó vagyok a csajok visszajelzései alapján.


Szóval miért is ne kössem össze a kellemest a hasznossal. Egyik dolog ami eddig visszatartott, hogy mi van ha valahogy kitudódik? 🙄 Na mindegy.


Kérdező, azt javaslom hogy ne aggódj, mert ez a dolog teljesen átmeneti jellegű. Az embereknek el fog fogyni a pénze, és akkor a prostik is kénytelenek lesznek többet dolgozni ugyanazért a betevőért. Ráadásul jönnek az ukránok, és sokan vannak (még férfiak között is) , akiknek az újdonság meg a más kaszt vonzóbb. Azok meg csórikámék úgy le fogják verni az árat, mint az építőiparral tették 10-15 éve


Férfi válaszoló vagyok!

2022. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Régóta inkább 20-tól indul és akar 40 is lehet egy óra. Az átlag 25 körül van most, vagyis 2-3 hónapja annyi volt. Nem, nem voltam mostanság, onnan tudom, hogy szoktak tájékozódni.

Ezeket az árakat már én is soknak tartom, emiatt elég régen voltam már. Pedig lenne 1-2 nő akit szívesen megismernék közelebbről.

2022. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#6 házas családos tisztes férfi vagyok nem tartok szeretőt az sok-sok idő és nyűg
2022. júl. 16. 16:35
 10/18 A kérdező kommentje:

#7 nagyon sokan vagyunk nagyon jók az ágyban és jóképűek énis kimagaslóan de ez tömegével csak a nőknek működik és nekik nem is kell tipikusan húde jól kinézni vagy jónak leniük az ágyban ez egy kereseti alapú piac a női kerest elenyésző meglepő de elenyésző mert sokan úgy lehetnek hogy akkor már inkább neki fizessenek... tehát max pár házas asszony marad aki keres de nagyon kevés... azért sok sikert.. amúgy jó lenne lenyomnák az árakat külföldiek...


#8 még mindig 20tól indul ahogy látom az tömeg aki fölé megy az tipikusan vmi extranak hiszi magát ami mögött többször nincs mint lenne vmi igazság ezért azokkal a tévejültekkel meg pláne nem foglalkozom

2022. júl. 16. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!