Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jártok ti még fizetősekhez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártok ti még fizetősekhez? Elszálltak az díjazások 15-20 már nekem felejtős pedig jól keresek és ha még csak ennek ment volna fel az ára csak csak de mindennek is felment az ára így ilyen luxusra nekem már nem jut, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 04:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem van az 25-30 is.


Playmate csaj pl 150 et kért legutóbb. Nála még nem voltam, de szerintem nem is leszek.

2022. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11 az előbb írtam le hogy átlag akkor ne a playmate-el gyere mert akkor jöhetek azzal hogy én Francia playmate-et akarok dugni 5000EUR-ért... semmi értelme...
2022. júl. 18. 01:35
 13/18 anonim ***** válasza:
17%

Sosem voltam prostinál, soha nem is leszek. Mindig volt annyi intelligenciám, humorom és törődtem magammal annyira, hogy ne jelentsen gondot egy-egy randi után összejönni egy nővel.

Ha te is inkább pl. a helyesírásodra költötted volna a pénzed k*rvázás helyett, több sikered lett volna a nőknél.

2022. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 Gondolom független vagy. Úgy persze könnyű ismerkedni. Szeretői viszony az már nagyon nem egyszerű szerintem. Nem az ismerkedés része hanem a rengeteg buktatója. Úgyhogy én is arra gondoltam marad az örömlány egyébként én már 30 -40 ezer per óra árakról hallok.
2022. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
25k fizetek.Havi 4x.A kenyér nekik is drága.Legalább a szinvonal javul náluk..Nem a proli mosdatlan melóst kapja..
2022. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15 nyugi kenyér meg van nekik ha egy nap 6 faszi megy ott hagynak 120e-t és ők nem adóznak és hétvégén is csinálják és egyből meg is van nekik a 4M nettó kenyérre való de kólára is jut meg a gigolo kártyázására is... Mindig fura az a balek aki örül ha több pénzt hagy ott a lánynál de ti biztos a ló ra is a hasára ültök fel...
2022. nov. 3. 05:54
 17/18 mancsyfh válasza:
Hello! Nem tudom mit sokalltok a 20-30 vagy akar a 30-40 ezres aragon, amikor igenis fent van mindennek az ára. Nem a prosti tehet róla, hogy ekkora az inflacio. Amugy meg annyi eszetek lehetne, hogy ez egy luxus szolgaltatas, tudjatok van qz a mondas ha prosti kell fizesd ha baratno szeresd. Egyebkent bele sem gondoltok hogy amig ti kivalasztjatok a not addig a nőnek nem sok valasztasa van. Gusztustalan ez az egesz a farkatok belehuznatok az osszes prostiba ha tehetnetek de ha mar rendesen megkerik az arat akkor mar milyen szemet meg inkabb kiverem. Na az ilyen seggfej inkabb verje is ki maganak. Arrol nem beszelve, hogy 10 eve is elkertek az igenyesebb lanyok 15-20 ezret. Alomvilagban meg nem kell elni. Egyaltalan nem keres egyik magyarorszagi prosti sem 4M-t. Es nem is mindenki olyan hulye, hogy stricit tartson vagy egyeb hulyeseg amit minden prostirol kepzeltek.
2022. nov. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#17 egyértelmű hogy prosti vagy/voltál/szeretnél lenni de ez lényegtelen is viszont ha már képviselsz egy álláspontot akkor ne legyen már benne ekkora önellenmondás... teljesen üti egymást a mondanivalód szóval 40e és nem tud 4M-et megkeresni egy hónapban? a felével is megtud de még többet is... de 40e-vel az 100 vendég csak az semmi egy olyannak akinek 40et is fizetnek ahogy írod... a luxus szót még csak a médiában hallottam meg a lányoktól akik többnek akarják érezni magukat ez nem luxus ez egy alapigény kielégítése ahogy a görögöknél még a rabszolgák és gladiátorok is jártak lányokhoz az urak meg egymást töcskölték a fürdőkben...
2022. dec. 20. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!