Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50 éves férfinek feláll még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves férfinek feláll még úgy, mint egy fiatalabbnak?

Figyelt kérdés
Látszólag jó kondiban van, nem elhízott stb. Ennyi időssel általánosságban(!) milyen a szex?
2022. júl. 19. 12:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

#10

A nehezen élvez el, ha kell 40-50 percig is tud kis pihenésekkel, pózváltásokkal egyfolytában dugni.

2022. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyénfüggő. Jó kondiban lévő negyvenes-ötvenesek tudnak jó szeretők lenni, szar kondiban lévő huszas-harmincasok meg nem. Az tény, hogy általában véve a magyar ötvenesek rossz formában vannak, a többség elhízott, keserű, stb. De vannak, akik nem, és neked csak egy kell, hogy jó legyen.
2022. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját tapasztalatom írom. 60 éves koromig nagyon jól működött, sőt 50-55 évesen volt igazán a csúcs ! Pedig nem szedtem semmi tablettát. Valamiért kívántam és kő kemény volt, és sokkal később élveztem el, mint 30 évesen.

Majd sajnos 60 évesen lett szív problémám és szedni kell gyógyszert, ami gyengíti a libidót, plusz vérhígítót, ami miatt már nem olyan kemény.

Nejemnek is vannak problémái, túlsúly, derákfájás, így aztán már 65 után csak havi 1-3 alkalom a szex. Viszont magamnak azért elintézem heti 1-2 alkalommal, ha már fáj a tököm.Hokiznak az öregek is, nem csak a tinik !

2022. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!