Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most ez utalás arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez utalás arra, hogy szívesen lefeküdne velem?

Figyelt kérdés

Van egy volt kolléganőm, aki nagyon csinos és jó fej. Miután eljöttünk a cégtől, jóban maradtunk, és kb. félévente találkozunk is; általában vacsorázni megyünk, de a covid alatt volt rá példa, hogy nála aludtam (külön szobában).


Sosem voltunk közeli barátok, de az utóbbi időben mintha tenne utalásokat, hogy benne lenne valami többen is. Pl mindig elmondja, hogy én vagyok a legokosabb ember, akit ismer, meg hogy amikor egyszer meséltem neki egy párcserés történetről az akkori partneremmel, majd megkérdeztem, hogy miért lyukadunk ki mindig ilyen témáknál, azt válaszolta, hogy na, vajon miért?


Tegnap találkoztam vele, és konkrétan lebeszéltük, hogy meglátogat a Balaton-felvidéki nyaralómban. Azt kérdezte: leszel az idegenvezetőm? :D. Egész hetvégés, egy szobában alvós programmal.


Namost az a helyzet, hogy én egyáltalán nem nézek ki olyan jól, mint ő. Ami azt illeti, Quasimodo vagyok mellette, de az is igaz, hogy ő nem fekszik le férfiakkal, csak ha kedveli őket.

Vagyis évek óta nem feküdt le senkivel.


Szerintetek ez most egy ártatlan szitu, ahol a haverságból barátságot akar formálni, vagy inkább felkínálja magát, hogy mozduljak már rá?



2022. júl. 19. 16:12
1 2
 1/16 Mkdir ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy hatalmas nagy vörös nyíl ami ott villog előtted, felé mutatva
2022. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

Nehéz eldönteni, hogy te kellesz-e neki jobban, vagy inkább a Balaton-felvidéki nyaralód.

Csak akkor biztos a dolog, miután mindketten közjegyző jelenlétében aláírtátok a köztetek történő szexuális aktus engedélyének beleegyező nyilatkozatát.

2022. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Haver vegyél egy csomó gumit hétvégére és ne bambáskodj 😂 99% hogy igen komoly az esély, de ha az 1% jön be azt is fogadd el emelt fővel, duzzogás nélkül.
2022. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon mulya leszel, visszavonja, hogy te vagy az általa ismert legokosabb ember!!!!!
2022. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ennél finomabb utalás nem is lehetne! Az, hogy te nem tartod magad jó pasinak, egy dolog. Ő vonzódik hozzád számára te jó pasi vagy! Örülj neki, hogy ennyire téged akar!Legyél vele kedves, úriember, figyelmes és udvarolj! A hatás tuti nem marad el! Kellemes hétvégét nektek. 46 N
2022. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem. Nem konkrétan lefeküdni akar veled, de szívesen venné,, ha közelebbi kapcsolatba, barátságba, később esetleg többe kerülne veled. Persze lehet, hogy a cél érdekében lefekszik veled, de nem hiszem, hogy játszmázni akarna.
2022. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Haver ez a csaj már meg van neked. Csak legyél már férfi, ne csak BARÁT. Mozdulj rá, tegyél lépéseket. Ne szóban, hanem érintsd meg, vidd el táncolni, ülj mellé és látni fogod a reakcióját. Simán a tiéd a csaj. De szerintem nem csak dugni akar, hanem mindent ami egy kapcsolatba kell. Ezzel számolj.
2022. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Valahol még mindig nem tudom elhinni, hogy ez a helyes út. Mégis mit csináljak? Smároljam le? Kérdezzem meg, hogy kinyalhatom-e? Fogalmam sincs, mit kell csinálni, amikor egy nő, méghozzá egy ligákkal felettem lévő nő fel akar szedni. Amúgy mindketten 33 évesek vagyunk, és őróla tudom, hogy amúgy voltak tervei családozásra is, de alapvetően egy jó társat akar magának. 6 éve ismerem. Ennyire leadta volna a színvonalat, hogy összejöjjön velem?


Oké, nem vagyok alacsony, balfasz, stb. de ő nagyon más kategóriában játszik. Vékony, hatalmas mellekkel, sugárzó kék szemekkel, cserfes stílussal. Azért nincs partnere, mert a legtöbb pali fél megszólítani, amit rohadtul meg is értek! Ha nem lennénk haverok, szó szerint soha nem mennék oda hozzá.


Nyilván nem fogok összetörni, ha elutasít :D

De nem necces ez így egy kicsit? Eljön hozzám, kb. kiszolgáltatja magát, én meg rámozdulok? Mi van, ha menekülni akar undorában?


Ebben amúgy az a vicc, hogy a saját kategóriámban lévő csajokkal soha nincsenek bennem ilyen kételyek, velük minden egyszerűbb.

2022. júl. 19. 17:08
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi lett a sztori vége. 😄
2022. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!