Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alkalmi szex egy bizonyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkalmi szex egy bizonyos életkor felett már nem büszkeség?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy 21-22 évesen még nagyon menőnek számít dugni sorba a csajokat, a srácok nagy része irigykedve nézi azokat, akiknek erre van lehetőségük. Ellenben úgy 30 felett már inkább azt várja el a társadalom, hogy legyen komoly párkapcsolat, házasság, család. Utána már ha sztorizgatsz arról baráti körben, hogy milyen jót keféltél az este egy buli után már nem biztos annyira dicsőség lesz mások előtt, akik mondjuk példás családapák és örülnek, ha kéthetente egyszer van otthon szex.

Nőknél nem tudom hogy van, velük eleve kritikusabb a társadalom ilyen téren, de szerintem egy kisgyermekes anyukát eléggé elítélnek, ha alkalmizik, bár végülis nem biztos érdekli.



2022. júl. 19. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Alkalmi szex semmilyen életkorban sem büszkeség, de minden életkorban igénytelenség.
2022. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Álszentség a köbön. Szexuális életre majdnem mindenkinek szüksége van. Van, akinek csak alkalmi jut és van, aki csak arra pályázik.


Egyébként, sosem büszkeség. Azt nem ebben mérik.

2022. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A társadalom kb. magasról letojja, hogy ki, kivel és hogyan. Ez csak városi legenda, hogy az embereket ennyire érdekelné az, hogy a másik mit tart fontosnak és mit nem.

Amúgy meg azok a 20-as srácok kinek mesélnék el, hogy mennyi csajt vágtak gerincre? A szüleiknek? A haveroknak? A csajok szüleinek? Az elsőhöz és az utolsóhoz már nem lenne elég bátorság mi? (Akkor mire föl az a nagy menőzés?) Amikor hallottam ismerősöktől sztorikat, akkor minden esetben úgy reagáltam, hogy: "Na és papír van róla?" Kb. ennyire tudtam komolyan venni.

Továbbá azt sem értem, hogy a társadalom mióta várja el a 30-as emberektől, hogy állapodjanak meg és alapítsanak családot? Normál esetben az megy magától, így nem kell külön még el s várni. És ismételten, kinek híresztelné el az adott 30-as, hogy alkalomadtán vagy 1-2 extra testmozgás? És mi lenne vele a célja? Ettől nem lesz több a fizuja.

2022. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen életkorban nem büszkeség, csak 21 évesen még túl éretlen vagy ahhoz hogy ezt megértsd. Utána már nem vered nagydobra, csak csinálod 😂 S lesz.rom mit vár el a társadalom, az én életem nem másoké!
2022. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Egy bizonyos életkor után "illene" megállapodni.

Na, most aki alkalmizik 30 fölött, az azt jelenti, hogy alkalmatlan, képtelen tartós kapcsolatra.

Ha kapcsolat/házasság mellett teszi, az meg nyilván gusztustalan.

2022. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Haver, csak a primitív rétegben "menő" ez a felfogás és tettek.


Alkalmi szex állatoknak való.


Kortól, nemtől független.


A tapasztalat pedig a szexben eltöltött idő, minőség, felfedezés az amely meghatározó, nem a partnerek létszáma...

2022. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!