Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez a pasi vonzódha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a pasi vonzódhat hozzám és tényleg nem zavarta?

Figyelt kérdés
Egy közeli férfi ismerősöm vigasztalása egy kicsit túlszaladt. A vége az lett hogy a hálóban tepert le. Voszont én egyáltalán nem számoltam ezzel, el sem voltam készülve. Nem vagyok hozzászokva hogy fényben szeretkezzek, ő viszont ragaszkodott ahhoz hogy ne használjunk takarót és legyen felkapcsolva a villany hogy lásson. Én ettől rettentően zavarba jöttem mert sötétben jobban szeretem, illetve teljesen borotválatlan voltam alul. Ő próbált nyugtatni hogy nem zavarja, de hiába takartam magam, lehúzta a bugyimat és megkért hogy engedjem neki nyalni. Annyira kellemetlenül éreztem magam hogy nem mentrm bele 69 formájában sem, csak ujjazás és szex volt viszont ezeket élveztük. Utána momdta nekem hogy hiányérzete van hogy nem láthatta és hogy nem nyalhatta ki szőrösen is. Szerintetek ha így is elfogadta volna akkor ő vonzódhat hozzám? Vagy csak strigula hogy megvolt egy újabb nő?

2022. júl. 19. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Strigula
2022. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nagy valószínűséggel bejössz neki szőrös puncival is! Nyugi, nem minden pasi várja el a szőrtelenítést!
2022. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Strigula voltál. De sok pasi szereti a szőrös puncit, ezen máskor ne aggódj.
2022. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Az a helyzet, hogy csak a nők hiszik azt, hogy a férfiakat zavarná az, ha szőrös a puncijuk. Persze nyilván van olyan akit tényleg zavar, de szerintem a túlnyomó többséget egyáltalán nem. Vannak akiknek még tetszene is.


Napokban volt egy kérdés az oldalon ami esetleg jó lehet kiindulási alapnak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, hány évesek vagytok? Ha tinik, akkor az más tészta, mint felnőtten.
2022. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Baby alapszabály, hogy ha egy nőt vonzónak tartunk és kívánjuk akkor tökmindegy milyen a fazonja. A másik hogy pont annyi féle punciízlés van mint zenei, ki ezt szereti jobban, ki azt (van aki pont a szőrősre indul be).

Vonzódik - annyira hogy meg akarjon dugni 😄 Az hogy akar-e tőled többet meg nem tudjuk, nem vagyunk gondolatolvasók. Ha keres ismét akkor vonzódik annyira hogy többször meg akarjon dugni. Ha szexen kívüli programokat is elkezd feldobni akkor tán' még járni is akar.

2022. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Minket férfiakat normális esetben nem érdekel a punci szőr fazonja, megléte, vagy hiánya, ha tetszik vki.
2022. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor történt az együttlétetek? Meg hogy milyen körülmények között? (romantikus vígasztalás volt, vagy kiakadós stb?) Ezek azért számíthatnak szerintem. Azóta keresett?
2022. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Strigula!
2022. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak sötétben szeretsz szeretkezni?
2022. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!