Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki volt már ilyen úgymond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már ilyen úgymond "búvóhelyen" amikor volt szexpartnere,és milyen volt egy olyan helyen?F25

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam ezt a kifejezést az olyan kúlturált helyekre ahova be lehet fizetni X órára és ilyen kis hotel szoba szerűségbe el lehet vonulni a partnerrel.Arra volnék kíváncsi,hogy ki volt már olyan helyen és milyen élmény volt az.

2022. júl. 20. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Hogyhogy milyen élmény? Kiveszel egy szobát, kefélsz, majd mész haza.

Mit kell ezen kérdezősködni?

Mintha elmennél nyaralni, csak nem a seggedet mártóztatod meg a tengerben, hanem a farkadat egy punciban.

2022. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Mi megoldjuk máshol. 😁 N
2022. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az élmény a partneredtől függ!
2022. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már többször is ilyen helyeken. Egész praktikus helyek, célnak megfelelő és volt egy jó hangulata mindegyiknek. Jó partnerrel pláne kellemes.

N

2022. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Kissé zavaró a szomszéd szobában dugók.
2022. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahány féle búvóhely annyiféle nívó! Van egész minőségi is, meg ótvar, lepukkant koszos is. Ár függvénye is... a jobbak néha 2-3 hétre előre be vannak táblázva a népszerű időpontokban. Az élmény meg - ahogy fent is írták - a partneredtől függ hogy mit csináltok :)
2022. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen lakásban többször is. Bdsm-találkákat tartottunk ott, a vastag falak miatt senki semmit nem hallott. Túl drága sem volt, 8000/este.
2022. júl. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyenekben, a többsége új építésű, normálisan berendezett ki lakás, vagy régebbi de szépen felújított.

Illetve van pár szálloda meg panzió is ahol adnak ki pár órára szobár, van ahol jacuzzival pl.

2022. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!