Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek hiv fertőzött vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek hiv fertőzött vagy csak pszichés?

Figyelt kérdés

Kb 10 napja volt egy szexuális kapcsolatom egy férfival. Kb két alkalommal 30 másodpercig belém tette, de nem engedtem tovább, mert nem akart óvszert használni. Szájjal elégítettem ki, de nem élvezett a számba.


Ma elkezdett fájni a torkom, de nem vészes.


A férfi elmondása alapján semmi baja, és pont a kérdésem miatt nem akar folytatást. Szerinte, feleselegesen pánikolok és neki sértő a feltételezés is.

Hét év óta egy nő volt az életében, állítólag.


Lehet tényleg csak én pánikolok és emiatt elrontottam egy jól induló kapcsolatot?



2022. júl. 24. 19:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja igen nő vagyok és a hüvelyembe tette be.
2022. júl. 24. 19:24
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk nézz utána a tüneteknek, meg hogy terjed, stb.

Hogy lehet így élni, attól nem félsz, hogy rád esik a nap?

2022. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Utánanéztem... előváladékban is van vírus, ha fertőzött a partner. A nők fogekonyabbak.


Ezek miatt vagyok picit pánikban?


Bár a férfi állítja, hogy tulgondolom. Szerintetek? Lehet tényleg csak pánik és emiatt menekül el?

2022. júl. 24. 19:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

amíg csak egy torokfájásod van a covid és légkondi miatti megfázásos szezon közepén, addig túlgondolod, hogy HIV lenne

ha ennyire félsz, menj el szűrésre és tisztázd

2022. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez csak pszichés pánik?
2022. júl. 24. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 4-esnek menj szűrésre! Ha ennyire pánikolsz, ott megtudod.
2022. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok esély van rá. Magyarországon kb. 2500-3000 tudott HIV-fertőzött van. A becslések szerint ennek három-négyszerese lehet a teljes fertőzöttek száma, hiszen sokan nem tudnak róla. De ez még mindig nagyon alacsony szám: 12 ezer a 10 millióból, szóval nem sok esély van rá. Azon kívül, annyira nem könnyű elkapni, bár nyilván van veszélye egy alkalmi szexnek.


Én a helyedben csinálnék egy HIV-tesztet a biztonság kedvéért. Erre viszont várni kell, mert három héttől hat hónap az ún. ablakperiódus, ami alatt adhat hamis eredményt. A legtöbb embernél 30 nap után már kimutatható, túlnyomó többségnél 3 hónap múlva, és extrémen ritka, hogy 6 hónap múlva mutatható csak ki. Szóval, én a helyedben csináltatnék a szex után 30 nappal egy tesztet, és ha nincs gond, 6 hónappal később is. Valamint nem kezdenék olyan pasival, aki nem hajlandó óvszert húzni, és pláne nem feküdnék le vele alkalmilag megfelelő védekezés nélkül, ha nem ismerem eléggé.

2022. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még valami, kérdező. Ne stresszeld magad túl rajta, mert van olyan, aki még a negatív HIV-tesztek ellenére se bírja elhinni, hogy nem fertőzött, és ebbe betegszik bele pszichésen. Szóval nem szabad túlaggódni. #7-es voltam.
2022. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.


Igazából úgy érzem én is inkább csak pszichésen kattantam erre rá. Nem lehet így kapcsolatot kezdenem. Lehet igaza van a férfinak, hogy a pánikom és aggodalmaim megölik benne az érzelmek csíráját... pedig nagyon jól indult.

2022. júl. 24. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor dolgozz magadon, vagy keress szakembert, mert így csak elmarsz magad mellől mindenkit.


#6

2022. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!