Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért büntet azzal a csajom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büntet azzal a csajom, hogy fenyeget, h megcsal?

Figyelt kérdés
Konkrétan ha valami összeveszünk vagy ilyesmi folyton azzal jön, hogy örüljek h nem csal meg, meg h kereshetne valakit aki jól megd*gja meg ilyenek..

2022. júl. 24. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
ott hagynám.
2022. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
És egy ilyennel vagy együtt? Gratulálok...
2022. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Már néha én is a határán vagyok, de sajnos nagyon jó csaj ahhoz h emiatt otthagyjam
2022. júl. 24. 19:58
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezzel fenyeget akkor mar megtette csak meg nem mondta el
2022. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

"jó csaj ahhoz, hogy emiatt otthagyjam"

Pontosan ezért csinálja. Próbálja az önértékelésedet a földbe döngölni, hogy adj hálát a jóistennek, hogy egyáltalán méltóztatik rád nézni. Hidd el, előbb vagy utóbb nagy fájdalmat fog okozni. Én addig lépnék, amíg lehet.

2022. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kicsit parázom is, h mivan ha már megcsalt, de azt mondja mindig hogy nem, csak megtehetné. Meg amikor veszekszünk mindig utána ilyen megjegyzéseket tesz más srácokra és mintha az tetszene neki h féltékeny vagyok
2022. júl. 24. 20:04
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"de sajnos nagyon jó csaj ahhoz h emiatt otthagyjam"


Tehát többet számít az, hogy jól néz ki, mint az, hogy nem becsül meg és rombolja az önbecsülésed?


Sok férfi tudod miért nem kell a nőnek és miért nem tekintenek rá férfiként?


Pont az ilyen dolgok miatt. Nem fogsz úgy kelleni a nőnek, hogy megalázkodsz náluk és minden szart elviselsz csak azért, mert ő jól néznek ki. Ez szerintem elég taszító tud lenni.


Én a helyedben az első ilyen után közöltem volna vele, hogy akkor köszönöm szépen a lehetőséget, de én nem szeretném folytatni ezt a kapcsolatot.

2022. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
De miért pont ezt mondja? Ha az a gondja, hogy Te nem dugod meg "jól" és ilyenkor jön ki belőle, azt jobb lenne megbeszélni és javítani a helyzeten. Ha nincs így, akkor még inkább wtf.
2022. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsit parázom is, h mivan ha már megcsalt, de azt mondja mindig hogy nem, csak megtehetné."


Jaj, de rendes. :D


Egyébként valami nagyon nincs rendben akkor szexuálisan, ha ezzel fenyegetőzik. Jelen helyzetben, két esély van, vagy már megcsal(t), vagy meg fog. Várd ki nyugodtan, de ennek így semmi értelme.

2022. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Mert ilyen balf@sz vagy és téged lehet ezzel zsarolni.
2022. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!