Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most nem azért de a disco...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem azért de a disco kellős közepén akarta ezt megcsinálni? És én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Elmentem egy discoba, teljesen egyedül, mert egyik barátomnak sem volt kedve jönni :d szarul indult az egész...egy kocsmába le részegettem stb és már mentem is oda.


Aztán rám akadt egy csaj. Egy az egyben megfogta a vállam ahogy mentem keresztül volna a disco-n és le smárolt, még időm sem volt hogy megnézzem ki az. De amúgy tetszett...szóval vele kezdtem el bulizni. Végig táncolt velem meg ilyesmi, aztán szerintem túl sokat ivott már, elkezdte simogatni a farkam meg ilyesmi, és volt egy pont ahol konkrétan bele nyúlt a gatyámba (tele volt a disco) alapból engem nézett már majdnem mindenki...


Persze fel voltam rá izgulva, de azért kellemetlen is volt, és ha ez nem lett volna elég...fogta magát és le térdelt előttem és elő akarta venni a farkam.


Na hát 300 ember előtt mondtam neki hogy ez k..va gáz és inkább hagyjon békén. Elküldtem erre tiszta idegbeteg lett meg hisztizni kezdett. Elmondtott mindennek (inkább le sem írom) de tényleg nagyon sértő dolgokat is mondott, majd ezután a biztonsági őr kivezette a helyről, ez után én is haza jöttem.


Majd Facebookon még rám írt hogy milyen hülye vagyok "hogy hagyhattam őt ki az életemből" "töketlen vagyok" ilyesmiket írt. Na jó azért én is elküldtem a jó k..va anyjába de ez mi? Amúgy már letiltottam.


De őszintén ott kellett volna csinálni vele a disco közepén? Akkor lettem volna f..zagyerek?


2022. júl. 25. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ott a teremben nem, de kivihetted volna az épület mögé!
2022. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha életem első főiskolai buliját olvastam volna. :D

Jó, ott a csaj nem akart konkrétan leápolni, de csókolózás, meg nadrágban matatás az megvolt. :D


A helyedben pedig ezek után tiltottam volna a francba. Az egy dolog, hogy jól néz ki, de azért a primitív stílus nálam azonnali red flag.

2022. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Kivihetted volna valahová

Egy szopást nem megért volnal

2022. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azon én is gondolkodtam hogy be viszem mondjuk az egyik wc-be...de ez így hirtelen jött amúgy max 2 óra telt el amíg ide jutott.
2022. júl. 25. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves volt a csaj?
2022. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na azt nem tudom max 19 éves...
2022. júl. 25. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden ami erőltetve van, annak ellenére, hogy a másiknak kellemetlen, az gáz. Fordított esetben nem is lenne kérdés. Nyilvános helyen amúgy is illetlenség a többi emberre nézve, de abban sincsen semmi, hogy nem vitted el valami eldugott helyre. Ha elvitted volna, azzal sem lett volna baj, felnőtt emberek vagytok. Itt az egészben csak annyi az érdekes, hogy a csaj azt gondolta, neked kvázi kötelességed engedni mindent.
2022. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Barátom egy zsúfolt táncparketten, a dj közepén nem téged néz mindenki ha van némi tipi-tapi, mert elég sokan csinálják. Mondjuk a szaxi egy dj közepén már tényleg meredek, azt én sem vállalnám be 😂 (főleg hogy mindenki telójában van kamera).

Egyébként bocs, de mulya voltál. Ki kellett volna vinned a csajt a mellékbe (éljen a romantika 😂) vagy a dj mögé és hajrá. Persze szigorúan gumival (alkalmiban amúgy is kötelező!).

2022. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!