Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon alkalmi szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon alkalmi szexre mekkora esély van?

Figyelt kérdés
Én eddig akárhányszor kerestem valakit chathun, társkeresőkön, én sose találtam olyat, aki nem lett volna kamu vagy nem lakott volna a világ másik végén vagy nem kért volna pénzt. Élőben viszont még nem próbálkoztam, de ott mondjuk nem is tudom, hogy hogyan, kiknél próbálkozzak.

2022. júl. 26. 00:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megsaccolni, aki keres az talál. ;)
2022. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki nagyon jól, akkor esélytelen, hogy ingyen puncihoz juss.
2022. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Többek közt ezért van szexpartner kereső nem xd?
2022. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szexpartner keresőn is ugyanaz a helyzet. Sőt, talán még rosszabb is. 7-es voltam
2022. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor fizetős lányt kell keresned, jobbat nem tudok.
2022. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindenki szexre megy
2022. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha te homó vagy, vagy biszex, és/vagy beszállnál harmadiknak egy párhoz, akkor nagy eséllyel találsz magadnak partnert egy szextárskeresőn.


Ha viszont heteró férfiként keresel heteró nőt, akkor javasolnám inkább az 5-ös lottóval való próbálkozást, mert az talán esélyesebb. Pl.: környezetemben egy nőre 50 férfi jut az ilyen szextárskeresőn. Nem egyszer láttam olyat, hogy a nő beregisztrált és 1-2 napra rá már megtalálta akit keresett. Az esély arra, hogy 50 férfi közül legyen olyan, aki a nőhöz közelebb él, hajlandó nagy távot utazni, nálad jóképűbb, nálad tehetősebb, nálad nagyobb a farka, iszonyúan magas.


Szerintem érdemesebb az utcán leszólítani valakit, aki tetszik és kapcsolatba bonyolódni vele. Persze a való életben nincs az emberek arcára írva, hogy szinglik, hogy bejössz-e nekik ésatöbbi... bocsi, hogy nem tudok jó hírrel szolgálni, de ez van.

2022. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mindenki a szexre megy, mégis kevesebben szexelnek, mint a 60-as években.
2022. júl. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%
A helyzet az, hogy egy szép nőnek elég csak végigmennie egy forgalmas utcán... egy átlagos kinézetű nőnek elég beülnie egy szórakozóhelyre... és egy kevésbé szép nő pedig felmegy az ilyen szextárskeresőre, ahol szelektálni fog. Bizony azt a csődört fogja választani, akinek már eleve háreme van és a 100. skalpját gyűti be.
2022. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A tapasztalat az, hogy itt kapcsolatnak nevezik ezt.
2022. júl. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!