Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legyen hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyok együtt a barátommal, de eddig még egyszer sem volt hüvelyi orgazmusom. Egyedül meg tudom oldani magamnak, tehát nem azzal van a baj, hogy nem tudok elmenni. Egyik barátnőm sincs hasonló cipőben, én nem tudom miért nem vagyok képes rá.

2022. júl. 26. 01:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nincs hüvelyi, sajnos. Tudom hol van a g-pontom, magamnak is kitapogattam, de kifejezetten kellemetlen tud lenni, ha túl van ingerelve, úgyhogy egy jó ideje már orgazmus előtt megszakítjuk az aktust és vagy egymásnak, vagy magunknak csinálva megyünk el. Rengeteget beszéltünk, rengeteget sírtunk emiatt, jártam terápiára, de minden rendben van a kapcsolatunkban, egyedül az önértékelésem az, ami a béka feneke alatt volt emiatt. Nem tudom, hogy mennyire fenntartható ez az állapot, mert lehet jobban vagyok, de attól még megcsalhat, sosem lehet tudni. Pedig minden klappol az életünkben.
2022. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11, szerintem ez nem ok arra hogy szakitsatok.
2022. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Köszi 12, de minden barátnőmnek megy és emiatt olyan fura csodabogárnak érzem magam még mindig. De tudom, hogy jobban szeret, semhogy emiatt szakítana, akkor elmondaná, ha részéről nem megy.
2022. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

13as

Lehet hogy kamuznak azok a barátnők.

2022. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%
Az egyik bevallotta, hogy a férjének nincs akkora, mint az exének volt. És hogy az orál meg sem fordult a fejükben soha. Hát nem tudom, ő lehet kamuzik.
2022. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%
15. Volt exem aki azt mondta, hogy nekem volt a legnagyobb, meg olyan is aki előttem 20+ al volt, de még neki is megfelelt, amúgy teljesen átlagos mérettel rendelkezem szerintem. Oké benne van hogy v meik csaj kamuzik, de volt akibe végig értem és volt akibe nem, tehát gondolom teljesen normális.
2022. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!