Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normálios, hogy depressziós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálios, hogy depressziós vagyok, mert nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés

Egy éve élek nemi életet és még soha nem volt hüvelyi orgazmusom. Már nagyon zavar, hogy nem jön össze és már szeretném tudni, hogy milyen érzés. Csikló orgazmusom van, de azzal nem érzem, hogy kellő képp ki lennék elégítve. Már nagyon szarul érzem magam miatta, hogy nincs hüvelyi orgazmusom.

Valami tanács vagy tipp vagy bármi amivel könnyen elérhetném?



2022. júl. 20. 13:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
Pasid mellé egy vibrátor plusz 👍
2022. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%
Cserélj pasit. 👍
2022. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan próbáltátok?

Semmilyen pózban nincs?

Az is lehet, hogy nem vagy rá képes

2022. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Az baj ha depresszios vagy tőle mert a nők döntő többségének nincs és nem is lesz

Hogy így nem érzed magad kielegitve? Inkább valami megfelelési kényszer ez hogy a Kittinek meg a Gizusnak is van - elmondásuk szerint.... - akkor én is akarok.

Lehet hogy később majd sikerül De lehet hogy soha

Enélkül azért marha jól lehet szexelni

2022. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csiklós sincs, és más miatt depressziós is vagyok, de még élek. 😅
2022. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

Akkor elárulok neked egy "titkot": a hüvelyi orgazmusnak nevezett jelenség is csikló orgazmus. Annyi a különbség, hogy ilyenkor a csikló belső része lesz ingerelve, nem a külső, könnyen elérhető részek. A hüvelyben kevesebb ideg van, ezért nehezebb ilyen módon elérni.

Másik "titok", hogy amikor hüvelyi orgazmusról beszélnek általában a csikló közvetlen izgatása (kézzel) nélküli orgamusra gondolnak. Ez könnyebben elérhető olyan szexuális pozicíiókban, ahol a férfi teste hozzáér a csiklóhoz.

Még egy "titok": a nők jelentős részének nincs semmilyen orgazmusa. Akinél van, ott is jellemző, hogy csak néha jön össze. Tehát örülnöd kéne, hogy neked ilyen probléma nincs. A "hüvelyi" meg még kevesebb nőnél fordul elő

2022. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

3as

Már próbáltünk több pózt is.

Missionáriusban van ha közben izgatják a csiklóm.


4es

Nem érzem azt hogy kielégülnék akár testileg vagy lelkileg a sextől.

Nekem nem annyira jó így a sex.

2022. júl. 20. 13:24
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

Sok oka lehet.

Milyen a viszonyod a testeddel, milyen volt az 1.szex, mennyire ismered a testedet, a párod mennyire ismeri... Stb.

Mennyire élvezed a szexet s milyen sűrűn stb.


Ám nem minden nőnek van hüvelyi orgazmusa, vannak akik biológiailag képtelenek rá.


Ha rágörcsölsz, mert hallottad, hogy van ilyen, attól neked csak rosszabb, mert stresszelsz rajta.


Élvezd és éld meg a pillanatokat.


Tipp: nálam fontos tényező az is, hogy sok a folyadékbevitelem (átlag napi 4 L).

Részletekbe nem megyek bele.

2022. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
15%

6-os, jómagam élő példa vagyok, hogy létezik hüvelyi orgazmus.

Minden alkalommal...


Nem tudom milyen barlangban élsz.


Tényt mondok: páromnak ki kell vennie a szerszámját, hogy kiengedje a sok folyadékot, ami távozik a hüvelyen keresztül.


Privátot nem kérek!


8#

2022. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A sok tényezőt pedig meg kell teremteni.
2022. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!