Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más szexuálisan izgatónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szexuálisan izgatónak találja ezeket?

Figyelt kérdés

Engem nagyon beindít, felizgat ha egy nő megkarmol vagy megharap. Más is izgatónak találja ezt, vagy egyedül vagyok ezzel és nem vagyok normális? Amúgy nyílván nem csak ezek indítanak be, normális szexuális életem van, de ha ilyen van az hatalmas plussz.

29F



2022. júl. 26. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Párom imádja ha a körmömmel kaparom vagy karmolom a hátát.
2022. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Irigylem a párod 1-es

Kerdező én azt imádom ha stiletto körmökkel karmolnak akár véresre is

2022. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül ezzel.
2022. júl. 26. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Én a falat kaparom, mikor a párom a talpamat vagdossa, vagy körömcsipesszel izgat.
2022. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod nem csak te vagy egyedül ezzel. Elég sokféle dologtól be tudnak indulni az emberek, van akit ez izgat. Ez még egy elég jól tolerálható, kezelhető fétis az átlagemberek számára is. Nyugodtan mond meg a párodnak hogy téged ez felhúz.
2022. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha a csaj korbáccsal üt vagy karmol miközben dugom. Főleg ha vérzek is. Csak partnert találni kB lehetetlen ilyesmihez
2022. júl. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!