Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem fura, amikor 12...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura, amikor 12 éves fiúk mondják azt magukról, hogy ők elég érettnek hiszik magukat, hogy röhögés nélkül, komolyan tudjanak beszélni a szexről?

Figyelt kérdés
Nekem pl 15 éves koromig fel sem merült a szex gondolata, de azóta sem érdekel különösebben, a 12 évesek hogy jutnak el odáig, hogy erről beszélgessenek? Srácokról van egyébként szó

2022. júl. 27. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én 14 évesen szexeltem először. Nem bántuk meg. Mi már érettek voltunk rá.
2022. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Az előző vagyok, F/28
2022. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
nem lehet mindenki aszex
2022. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Hát nem tudom, én 26 éves vagyok, és a mai napig is úgy gondolom, hogy a szex jó humor, csak képzeld el valamelyik ismerősödet, ahogy eltorzult arccal, ceruzavastagságú kidagadt agyi erekkel tolja a párját.
2022. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Kétlem, hogy gyakori lenne, de mások vagyunk. Elképzelhető, hogy valaki érettebb az átlagnál.
2022. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
12 évesen már simán téma és rendkívül gyakori. Mármint a téma és az érdeklődés a dolog iránt gyakori. :) Kábé 5. osztályban kezdődnek ezek. Legalábbis nálunk így volt és feltételezem ez nem változott. Az pedig pont 11-12 év körül van.
2022. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én 7. osztály legvégén kezdtem el érdeklődni a lányok iránt nyaktól lefelé, a szex, csajozás meg soha nem volt téma nálunk
2022. júl. 27. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Hofi után szabadon, a világon az ész van a legigazságosabban elosztva, mert mindenki azt hiszi neki kicsit több jutott belőle 😂

A 12, 15, 18 stb. éves is azt hiszi ő már aztán mindent tud a szexről is. Kicsit érettebb fejjel majd rájön hogy mégsem és aki fejben is megérik az majd gyakorolja a szerénység fontos erényét.

2022. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!