Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tényleg ennyire szokatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire szokatlan vagy probléma?

Figyelt kérdés

Én sose használok gumit, kényelmetlen stb stb. Kihúzom időben.

És ezt bárkinek mesélem mondják, hogy hogy lehet, meg kérdezik hány gyerekem van, meg aids van-e már.

Ja és egyik csajom se szedett semmit, nem is kényszeríteném ilyesmire. Ha alkalmim volt ott is meglepően sokan engedik nélküle.



2022. júl. 28. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ugyes vagy, taps.
2022. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Probléma, mert elkaphatsz vagy tovább adhatsz valamit. Plusz nyilván megvan a teherbe ejtés esélye.
2022. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlen dolog
2022. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem múltkor könyörgött már szinte a srac, de nem engedtem neki

Persze aztán sose latom de én aggódjak azon hogy terhes leszek-e

Mondtam neki, hogy ezt elég gyorsan felejtse el xd

2022. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Úgy tűnik itt a válaszolók többsége nagyon felelőségteljesen viselkedik. A valóságban nem ezt tapasztaltam.


Szóval akkor én bevallom, volt néhány alkalmim gumi nélkül is, és jobban szerettem úgy. Tabit szedek, úgyhogy terhességnek nagyon kicsi az esélye. Sose kaptam még el semmit.

2022. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!