Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lenne, ha amint felkel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha amint felkel, lehúznám a gatyáját és leszopnám?

Figyelt kérdés

Olyan vonzó, ahogy alszik, nem bírok magammal. Szerintetek örülne neko vagy gáz lennw? Ha felkel, köszönök, megcsókolom és rögtön félrehúznám az alsót.

(Nem vagyunk régóta együtt és eddig mindig hosszas előjátek kísért minden aktust)

27n 31f


2022. júl. 31. 09:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha arra ébred, hogy szopod és felizgult, már nem fog pisilni.

Tedd meg, ne agyalj és élvezd.


Sokszor tettem, de mi alapból meztelenül alszunk, így könnyebb volt. És előfordult, hogy szex is lett.

2022. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Hát nem tudom,de én pl pasiként biztos,hogy örülnék neki...

Persze,lehet,utána téged sem hagynálak békén...

Nyilván,ha addig szopnád a farkam,hogy a szádba is spriccelnék,az kb nekem ugyan elég lenne,de utána téged is elélveztetnélek!!!


Ne csak nekem legyen jó!!!


Csak kár,hogy én eddig ilyen nőt nem találtam!


F

2022. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Imàdnàm.f
2022. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Das..a te vagy az? :)
2022. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%

nekem ébredés után minden bajom van, borzasztóan kell hugyoznom, szomjas vagyok, éhes vagyok, ki se látok a csipától

én azt mondanám, adj egy negyed órát (fél órát), aztán szopás helyett inkább csapassunk egy rendes menetet

2022. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Saxpianikon válasza:
Ha ugyan ezt férfi csinálja egy nővel alvás közben, az persze szexuális erőszak, és feljelentenek érte. :D
ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!