Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Előfordult, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult, hogy támogatásért bevállaltatok valamit? Nem arra vagyok kíváncsi aki hivatás szerint űzi ezt, hanem aki egyszeri alkalommal előnyért, pénzért megtette amit kértek tőle.

Figyelt kérdés
2022. aug. 1. 19:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak ilyen lányok itt az oldalon!:)
2022. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Ami azt illeti igen.

Még tizenéves koromban megsétáltattam párszor egy idős szomszéd néni kutyusát. Nem ez a hivatásom, de a néni unokái nem értek rá, és kaptam cserébe (nagyon finom) teát, meg 500 forintot.


Fiatal voltam és kellett a pénz, ne ítéljetek el :( :( :(.


Na várjunk csak.... Te nem is ilyen fajta szolgáltatásra gondoltál, igaz e? 🤔🤔🤔

2022. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

Egyetemen többször is, ha egy-egy tárgyra nem állt rá az agyam, vagy nem jutott rá idő, mindig akadt felsőbbéves srác, aki átjött, és segített megcsinálni, ha elég kedvesen mosolyogva kértem, én meg mindig kedvesen megengedtem nekik, hogy nálam maradjanak estére, csak hogy ne kelljen későn hazamenni :P


Szerintem volt is hírem a koliban, bár én sosem hallottam vissza :D

2022. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem csak a koliban volt híred🤣🤣

Hamar szárnyra kel ám, ha valahol leledzik egy ribizli.

Gondolom állás miatt sem sokat stresszelsz, kispárna a táskába, aztán mehet az interjú🤣🤣

2022. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%

Sziget feszt. napijegyet ajánlott 2 srác hármas szexért pár éve. Bejött mind a kettő, úgyhogy még élveztem is.


Stoppal le Balcsihoz (200km kb nekem) . Egy 50+os pasi felvett,aki am. Győrbe ment, nem Balaton irányába. De levitt szopásért +hogy nyalogathatja, szophatja a melleimet. Ez sem volt olyan vészes, még egész tetszett is.


24L

2022. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!