Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ezt írta a csaj, az azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt írta a csaj, az azt jelenti, hogy a haverom jobban bejön neki?

Figyelt kérdés

Van egy prosti, akihez el akartam menni és beszélgettünk whatsapp-on is. Nem volt még ilyen, de képet is kért tőlem, ha már ilyen jól elbeszélgettünk. Küldtem neki egy Balatonon készült képet, amin egyik haverom is rajta van. Erre azt írta, hogy elhozhatnám magammal őt is mert neki nagyon jó teste van. Tudom, hogy a pénzért csinálják, de nem kért volna több pénzt, ha őt is hozom.

Akkor most lehet, hogy ő bejött neki?


2022. aug. 2. 05:41
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nyilvánvalóan be.
2022. aug. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem létezik hogy ennyi eszed van.

A csajt csak a pénz érdekli, ha ketten mentek neki dupla pénz.

Plusz ha egy kicsit felidegesitik az embert akkor még hamarabb is végez veletek.

2022. aug. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Latom nem olvastad vegig

2022. aug. 2. 06:26
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Ja a haverod nem

Taszítja csak te. Gondolta legalább úgy nem szenvedne annyira ha őt is viszed.

2022. aug. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bro' a prosti pénzért dolgozik nem hobbiból csinálja. Nincs ingyen menet, viheted a haverod, de attól amikor megbeszélitek a találka időpontját még magasabb árat fog mondani mintha szólóban mennél. Te fizetnéd be a haverodat is 😂 (bár lehet eleve dupla árat mondott neked)
2022. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!