Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró srácok ti haverkodnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró srácok ti haverkodnátok biszex/meleg srácokkal? Vannak esetleg már biszex/meleg barátaitok, ha igen milyen velük a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Soha nem haverkodnék meleg vagy bi sráccal. Remélem egy ilyen sincs a baráti körömben.
2022. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Van egy haverom, akiről eredetileg nem tudtam, hogy meleg. Nem túl közeli a kapcsolatunk, de szoktunk beszélni, néha találkozni is.
2022. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak meleg ismerőseim, sőt barátaim is. Mindenkivel olyan a kapcsolatom amilyen ő maga emberileg. Haveri és semmi több - pontosan tudják, hogy kőhetero vagyok és semmi értelme bármivel is bepróbálkozni (csak ők jönnének ki rosszul az elutasítás miatt).
2022. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nincs vele problémám, csak ne gondoljanak többet..
2022. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom, ki milyen szexuális. Nem vagyok kiváncsi.
2022. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom meleg,akinek anno próbáltam segíteni feldolgozni és önmagát elfogadni!
2022. aug. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, miért ne? Nem a szexualitása fogja meghatározni, jó ember-e, jó barát-e.

Sőt, több meleg/leszbikus kollégám, beosztottam is volt, mindegyikkel jóban voltam, semmin sem változtatott, hogy ismertem a preferenciájukat. Attól még emberek.

2022. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Barátot az alapján választasz mennyire megbízható, korrekt, nem pedig a szexuális preferenciái alapján. Aki normális az úgyis tiszteletben tartja, hogy hetero vagy és nem fog semmivel sem bepróbálkozni.
2022. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
haverkodás alatt azt érted hogy néha dumálunk.. vagy sörözünk.. meghallgatjuk egymás baját.. igen! ha arra célzol hogy ez barátság extrákkal és folyamatosan jönnének a bókok meg a célozgatások.. (volt ilyenem) akkor esélytelen. De nem értem miért akar minden meleg csávó heterokkal kavarni.. és teljesen reménytelen a dolog! saját magatokat kínozzátok :/ és mindkét félnek kínos és rossz élmény marad ha kóstolgatod ő meg elutasít.
2022. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azert mert a hetero luzer csavok a jo nokkel akarnak kavarni

Teljesen remenytelen csak magukat kinozzák

jan. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!