Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Léteznek olyan heteroszexuális...

Léteznek olyan heteroszexuális férfiak, akik különösebb gond nélkül haverkodnak egy meleggel?

Figyelt kérdés

Rengetegszer kaptam már előitéletességet, távolságtartást, levegőnek nézést, miközben egy tök normális, átlagos srác vagyok, és nem pedig valami perverz kéjenc, mint akinek hiszik a magamfajtát...



30F



2020. ápr. 14. 22:33
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Legutóbb ma este kaptam egy újabb pofont, egy kommentemre azt hitte egy srác, hogy lány vagyok, és bepróbálkozott egy ismerkedéssel. Erre irom neki becsületesen, hogy én csak egy meleg srác vagyok, igy ismerkedni nem tud velem, de ettől függetlenül szivesen barátkozom, beszélgetek, haverkodok, ha igy is kiváncsi rám. De ha nem, azt is megértem, és ne érezze kinosan magát.

Valahogy azt vártam, hogy egy ilyen korrekt válasz után kapok majd legrosszabb esetben is annyit, hogy bocs, mégsem.

De nem, csak a levegőnek nézést kaptam.

És rohadt rosszul esett.

2020. ápr. 14. 22:38
 2/28 A kérdező kommentje:
MIiért nem tudjátok egyszerűen az EMBERT látni, ha én tudom bennetek?
2020. ápr. 14. 22:39
 3/28 anonim ***** válasza:
80%

Lehet kellemetlenül érezte magát hogy ra futott a banánra vagy a héjra:).

Egyszer egy haver parral ffi+nő szerveztünk egy közös kirándulást és a haverom mondta h van egy meleg haverja és eljönne ő is velünk ha nem gond. Persze nem volt az sem nekem sem a páromnak .

Gondoltam ha meleg hat meleg engem nem igazán zavar sosem láttam előtte a srácot de amikor kiszállt a kocsiból és az a tipikus csőb...volt. Ahogy gesztikulál és beszélt le is verte a biztosítékot nálam. Nem lettem emiatt elutasító vele ugyan úgy beszélgettem vele. Csak az az első sokk sosem láttam meg férfit így viselkedni. De elfogadom, mindenki azt csinál és azzal amit akar.

Sok embernek nincs kapcsolata melegekkel vagy nem tud róla hogy mégis és hirtelen nem tudja hova rakni nem tudja hogy kezelje. A mai világban már szinte minden elfogadott persze meg mindig vannak olyanok akik elítélik de ilyen emberek mindig is lesznek( mintha jobb lenne az ő életük ha nem lennének melegek)

2020. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek.

Volt több ilyen ismerősöm, de végül kiderült, nem is melegek, csak jóval több feminin vonás volt bennük.

Nekem csak ismerősök, munkatársak voltak, semmi problémám nem volt velük, általában jó emberek.

2020. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

na hát én meg egy teljesen átlagos, szánt szándékkal heterosan viselkedő, öltözködő srác vagyok. nincsenek allűrjeim, sőt, egyetlen meleg ismerősöm sincs, sem barátság, sem kapcsolat formájában, sem futó kalandjaim nem voltak soha. vallásos vgyok, konzervativ gondolkodású. az egyetlen, ami miatt meleg vagyok, a tény, hogy nem a nőkhöz vonzódom sem testben, sem lélekbenn, hanem egy férfi tudna kiegésziteni. De soha nem szexeltem, és ugrottam rá senkire, és nem is fogok...


mégis állandóan csak a megalázást, a levegőnek nézést kapom, mert nem játszom meg magam, nem jászom el, hogy hetero vagyok, nem csapok be senkit, ha szóba kerülnek a csajok...

2020. ápr. 14. 23:04
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

valószínű rossz emberek között vagy, egy erős pozitív érzelmi intelligencia kellene egy ilyen helyzet kezeléséhez nekik.

Kis országunkban ez nem nagyon jellemző állapot, rengeteg komplexusos ember van, akik ha lehetőség van rá, kibontakoznak a maguk praszt módján.

2020. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ja és azt ugye mondanom se kell, hogy igy egy légüres térben telik az életem, két szék között a pad alatt, mivel melegek közé nem stilusom tartozni, a heterok viszont kiközösitenek
2020. ápr. 14. 23:18
 8/28 anonim ***** válasza:
Ez szívás lehet. A kérdésre válaszolva engem pl nem zavar; volt meleg barátom de annak már vagy 15 éve.
2020. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hát az. :(
2020. ápr. 14. 23:43
 10/28 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésedre a válaszom: Igen természetesen, mert nem a szexuális irányultságot nézem a másik emberben, hanem a személyiségét (szerintem minden ember egyedi, nem szeretek általánosítani*), lelkületét, stb. És ha szimpi, akkor szívesen barátkozom BÁRKIVEL, vallja bárminek magát.


Kettes hozzászólásodra reagálva: "MIiért nem tudjátok egyszerűen az EMBERT látni, ha én tudom bennetek?"


Látod, TE is már dobozolsz, halmazba rakod a többi embert. Mi lenne, ha simán csak emberként tekintenél a többiekre és nem általánosítanál*? :P :)


Egyébként nagyjából súrolom a dolgot és talán meg is tudlak érteni. Mai napig az ismerősei körömből egy elég nagy hányad meg van róla győződve, hogy meleg vagyok (zrikák, megszólítások stb.). Pedig csak az átlagnál talán érzékenyebb lelkületű férfi vagyok. Amióta az eszemet tudom, mindég is az az a lelkizősebb, empatikusabb személyiségű emberke voltam. Macskamániás vagyok és műszaki végzettségeim ellenére eléggé érdekelnek a spirituális témák. :P :D Nem nagyon férek én sem bele a társadalmi konvenciókba. :P


De nem untatlak.

tl;dr: igen :D


(csak, hogy bedobozoljam magamat ->) Egy bolond(os) és fiatalos lelkületű 41 éves ENFP. :)

2020. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!