Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban az megcsalásna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban az megcsalásnak számít, ha nem fekszem le mással, de a szopásban-nyalásban benne vagyok? 18/l

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 16:55
1 2 3
 11/30 NTBS ***** válasza:
85%
Párkapcsolat függő.
2022. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
16%
Gumiban seggbe nem megcsalás.
2022. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%
Igen, megcsalas.
2022. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
84%
Ne minket kérdezz meg hanem a pasidat, de szerintem megcsalásnak fogja venni. Gondolom te sem veszed megcsalásnak ha a pasid azt mondja "áááá csak ujjaztam a csajt és lesz.pott becsszó nem dugtam meg" 😅
2022. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
57%
Mennyi idétlen buta ribi van? Pár év múlva amikor rájössz milyen gyökér voltál most és kapcsolatot akarsz, tervezel akkor meg csodálkozol hogy a döglött kutya is menekül előled 🤣 mert egy ilyen retek nem kell senkinek 😀 az hogy mit mondunk nektek (bár csak veled lehetnék, irigylem a pasid, te vagy a legszebb csak tartalom nélküli szavak, hogy megdughassunk. Valójában örülünk hogy nem velünk vagy és bízunk benne hogy egy normális csajt fogunk ki)
2022. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%
Mikor lesz már iskola hogy ez a sok hülye ne itt lógjon?
2022. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor megcsalás bármi ilyesmi vagy a dugás stb. ha kiderül. Addig nem megcsalás hanem titok. Szerintem ebben megegyezhetünk.
2022. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Azzal vitatkoznék, hogy retek vagyok, és hogy menekülnek előlem. Adok magamra, és tényleg rengetegen akarnak engem, nem tudom miért.
2022. aug. 5. 19:24
 19/30 anonim ***** válasza:
78%
Azért akarnak rengetegen, mert meg is kapnak és nem, nem adsz magadra nem csak a fürdés jelenti az igényességet csak hogy tudd. Nem most fognak hanem később, idősebb vagyok nálad és hidd el tudom, amikor majd valaki komolyat akar nem te leszel az akivel elképzeli a férfi dönti el kit vesz el, nem a nő és senki sem akarja azt, hogy egy olyan ribinek fizesse a gyerektartást mint te. Rám is rengeteg ilyen kiélt csaj hajt, mert látják, hogy értelmes vagyok, de ilyenekkel nem állok le. És jön a nem találok egy normális pasit. És azt se hidd hogy senki nem tudja, hogy mit csinálsz, mi faszik sokkal jobban kibeszéljük a nőket, mint ti a faszikat. Nem mindig leszel 18 vagy ki tudja mennyi vagy, szépen megy az idő kereke és változol te is, de a múltad veled marad, ezt ne felejtsd!
2022. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
75%

#18

Ez most lehet, hogy meg fog lepni: Azért mert jó nő vagy és könnyen megkapható. Van erre egy R betűvel kezdődő szép magyar szó, de nem írom le, mert gentleman vagyok.

2022. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!