Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban az megcsalásna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban az megcsalásnak számít, ha nem fekszem le mással, de a szopásban-nyalásban benne vagyok? 18/l

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 16:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Utsó kettőnek igaza van, azért akarnak rengetegen, mert tudják, hogy fekszel. Majd 10-12 év múlva, mikor a fél város meg a János is végigment rajtad, oda-vissza, akkor jön majd a hüppögés, hogy nem kellesz a rendes pasiknak. Persze hogy nem, mert a rendes pasik sem kellettek neked 18 évesen.

Miből gondolod, hogy a kalandvágyad, és a felszínességed miatt visszautasított "normális" pasik egy lestrapált csatakancára vágynak, főleg olyanra, aki fiatalon visszautasította őket?

2022. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
55%
Itt nem a visszautasításról van szó engem is utasítottak vissza ahogy én is utasítottam vissza csajt, hanem az, hogy mi férfiak a gyerekeink anyját választjuk majd ki, akivel nevelni fogjuk legalábbis én így tervezek, mert az se a gyereknek se a szülőknek nem jó ha válás van vagy volt és ehhez választok magamnak párt amire egy ribi vagy exribi nem felel meg. Nem élek kicsapongó életet, mert a leendő páromnak mindent el fogok mondani ne később derüljenek ki a dolgok, mert fordított esetben azonnal szakítanék én is és nem kell szégyenkeznem miatta. Nem hiszek a teljes változásban aki amilyen életet élt olyat fog utána is max megerőlteti magát ideig óráig ameddig szükség van rá, hogy elérje a célját amúgy az olyan hozzáállás miatt van ennyi érzelmileg sérült és fejletlen ember, mert hasonlóan önző, naív és jövőkép nélküli szülőjük van, mint a kérdező. 19es voltam
2022. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
#7 írtam privit, nem válaszoltál🙂
2022. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodtól megkapod akkor miért mész máshoz? Ha nem kapod meg akkor miért vagy vele?
2022. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
37%
#18! Gondolom jó nő lehetsz! Rengetegen nem tévedhetnek!
2022. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

#25


Nem jó nő, hanem könnyű😁

2022. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Jöhetsz 😄
2022. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Párodnak is van farka , ez azt jelenti h nem elég jó neked akkor keress mást vagy jöjj össze azzal akit le akarsz szopni
2022. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ha előre megbeszélitek, megegyeztek, ha nyitott kapcsolatban vagytok, akkor nem megcsalás!
2022. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira szörnyű. Az ilyen buta kurvák miatt érzi úgy az ember, hogy a világ megérett a pusztulásra. Persze más miatt is.
2022. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!