Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Alakul egy kapcsolatom, egy hónapja, de ő elutazott, kb 2 hónapig lesz távol. Sajnos engedtem a kísértésnek és egy idegennel kivertem. Szerintetek ez megcsalás?

2020. jún. 4. 17:54
A kérdező szavazást indított:
Megcsalás
Nem megcsalás
87 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel párod tudta és beleegyezése nélkül történt, igen.


Megcsalás=csalás=átverés

2020. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
igen. Tudom ez a bziknál relatív de gondolja arra, hogy ha fordítva történne akkor örülnél-e neki.
2020. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon határeset. Tekintve arra, hogy 2 hónapra itt hagy és csak egy hónapja vagy vele, nem olyan nagy dolog. De ha most utazott el, ne mond már, hogy nem tudtad volna kibírni.
2020. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen szerintem ez megcsalás.

Továbbá ha már most engedsz a kísértésnek és simán belemész ilyenbe, akkor mi lesz később?

2020. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk attól is függ, hogy mit jelent nálad az, hogy "alakul". Csak online csevegtek? Vagy találkozgattokis már? Mert azért az sem mindegy.

Ha már randiztok és kicsit intimebbé vált a kapcsolatotok, akkor ez bizony megcsalás.

2020. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Én se láttam két hónapig a páromat a karantén és az egyetem miatt mégis kibírtam a markommal. Egy talit leszervezni nem olyan , mint egyszeri kanosságból szexcamozni valakivel egyet (ezt még megbocsátanám), előbbi esetben viszont bőven van időd átgondolni, hogy mit is csinálsz.
2020. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már kimondtátok, hogy jártok,(mondjuk egy hónap az nem nagy idő) onnantól kezdve minden szexuális jellegű dolog más fiúval megcsalásnak számít. Képzeld el, hogy fordított esetben neked ez hogy esne.

Szerintem ha továbbra is akarsz tőle valamit, ezt mondd el neki és vagy tiszta lappal indulsz vagy vége.

2020. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!