Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell elmondani, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell elmondani, hogy menstruálsz?

Figyelt kérdés
Miért nem elég mondani, hogy nincs kedved szexelni?

2022. aug. 7. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Mert az mivel jobb?
2022. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elmondani.

De végülis ez az igazság.

2022. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Mert akkor a legtöbb férfi meghátrál.És ha nem is igaz ez mindig bejön.
2022. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a lányok egy részének a mentruáció nagyon rossz. Fáj a fejed, az alhasad, a melled, gyenge vagy, hangulatingadozásaid vannak (én pl esküszöm ilyenkor mensi alatt az anyukámat kezdem hiányolni, hogy bárcsak megölelne xd), és egész nap feküdnél. Sőt, mensi előtt pár nappal nekem falási rohamom van, mensi alatt viszont képtelen vagyok enni bármit is. Kakaón élek 7 napig😆

Szóval igen, ez nem valami kellemes szakasz és ilyenkor tudnia kell a környezetednek, miért vagy olyan, amilyen. Jelen esetben a pasinak, hogy miért nincs kedved szexelni. Ilyenkor csak simán be kell iktatni egy összebújós, filmezős napot és 3-4 nap múlva csapathatjátok.

2022. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Miért, neked el kell mondanod? Nem kell. Ha megkéred a pasidat, hogy szerelje meg a lefolyót, neki sem kell elmondania, hogy el van törve a keze, elég, ha annyit mond, hogy nincs kedve. Sokkal jobb így egy kapcsolat, nem?
2022. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális kapcsolatban nem tabu a menstruáció, tekintve hogy az a női test normális működésének velejárója. Kvázi, kapcsolt áru. Ha tetszik, ha nem, ez bizony ezzel jár.


És igen, egy normális pasi valamennyire képben van a nője dolgaival. Észreveszi ha ingerült/szomorkás/hisztis/bújós/kívánós és mivel szereti a nőjét, kíváncsi is rá, hogy mi az oka.

És mivel a nő is szereti a pasit, ezért nem pattintja le valami alibi dumával.

Nem is értem...


Kb 12-13 éves korban a suliban ciki a menstruációról beszélni. de felnőtt embereknél, akik nemi életet élnek???



(amúgy meg én pl menstruáció előtti napon vagyok iszonyúan kívánós, sőt, van hogy menstruációkor is, és igen, én akkor is szeretek szexelni - nyilván zuhanyzás közben.)

2022. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok nő esetében a vérzés nem 1-2 csepp, hanem legalább óránként kell cserélni a tisztasági dolgokat és napi 2x zuhanyozni, pluszban tisztálkodni.

Ez önmagában kellemetlen, a fájdalomról nem beszélve. Én ugyan szedek rá gyógynövényt, azzal egy fokkal jobb, de ha éppen nincsen otthon, 6 napig is meglehet.


Én ugyanúgy kívánom a páromat, sőt, van hogy a napi 2-ből lehetne nekem napi 4 is, de kinek van kedve összevérezni az ágyat, a házat és 3-4 db törülközőt? Párom ezért nem mondja, legyünk így együtt. 😅

2022. aug. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!