Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, ha valaszthatnatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha valaszthatnatok akkor metelt vagy fitymas farokra voksolnatok? Itthon eleg ritka a metelt, vagy ti hogy tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Metéletlen.

(Privát üzenetekkel ne fárasszátok magatokat, olvasatlanul törlöm őket.)

2022. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Választhatok és metéletlen.
2022. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
51%
sok zsidóval dugtam, de metélt farkat még nem láttam
2022. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Végülis ki próbálnám 1x mi a különbség, sosem volt még metélttel dolgom.( én sem kérek privátot....)
2022. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
83%
Nekem egyaltalan nem szamit, de ha valasztani kell a metelt jobban tetszik..
2022. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Metéletlen. Az a természetes. Privátot én sem kérek.
2022. aug. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, mi, vagy ki van a farok végén. Nem a farkával kezdem az ismerkedést.
2022. aug. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Mégis miért kellett a normális stílusú, releváns válaszokat lepontozni? Ez volt a kérdés, megválaszoltuk. Mi ebben a nem hasznos?
2022. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

én csak annyit tudok, hogy a körülmetélt farkaknál síkosító használata ajánlott, mert érzékenyebbek a súrlódásra. Ergo picit macerásabbak, de nem hiszem, hogy túlságosan azok lennének.

Viszont ha túl nagy a fityma, olyan, amit nem is lehet rendesen hátrahúzni, annál pedig sokszor felgyülemlik a ... mondjuk úgy, hogy kellemetlen dolog, amit rendesen meg kellene mosni, viszont nem tud, ezért kellemetlen az ízük és a szaguk

2022. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
8as, ezt néztem én is, mert gyakorlatilag mindenki le van, mindegy melyiket írta ..
2022. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!