Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan férfi, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, akinek sikerült becsajoznia úgy, hogy a farkáról küldött fotót?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? Várom a részletes, kifejtős beszámolókat!

2020. júl. 5. 00:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez az ismerkedési forma inkább a melegeknél divat, ők másképp kezelik ezt a dolgot.
2020. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Meglehetősen kevésszer esik meg. Én egy konkrét esetre emlékszem, amikor valaki a farkam után szeretett volna a barátnőm lenni:D Nyilván nem engedély nélkül küldtem, de utána ez a helyzet állt fenn, s kaptam is tőle hasonló képet. Viszont én nem szerettem volna ismerkedni... Olyan többször előfordult már, hogy utána szívesen találkoztak volna velem, nyilván egy alkalomra - vagy olyasmi. De úgy meg én nem szeretnék. :)

A hogyanra nincs válasz. Ha küldesz is a farkadról képet (megkérdezés után!) ne legyél gyökér, aztán utána szerintem két dolgon múlik:

1. milyen a farkad... :D

2. az mennyire tetszik a képre nyitott lánynak, s milyen a személyisége, ezek után ismerkedne-e egyáltalán vagy felvetne-e találkozót vagy úgy van vele elmondta amit gondolt csá

Szerintem kevés lány van, akit ilyennel meglehet fogni. Úgyhogy ne ez legyen a nagy taktika szerintem. :D

2020. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez inkább a kapcsolat későbbi szakaszában lesz releváns szerintem.


Ha kinyitod a 3. üzit és bumm, ott az arcodban a mystery meat, az inkább szexuális zaklatás.

A pasik szerintem ezt nem társkeresési szándékkal csinálják, ez a kabátos mutogatós modern verziója, vagy pedig bosszú hogy a csaj lekoppintotta őket. Gondolom ártani nem tud nekik, így sokkolással próbál elégtételt venni.


A jószándékkal küldött kép a kapcsolat későbbi szakaszában, erotikus kontextusban nyerő lehet. De szerintem alap, hogy olyannak aki élőben nem látott meztelenül, ne küldözgess ilyen képet.

Ha valaki csak random küldi a brét mindenféle felvezetés nélkül kb olyan szint mint üziben szerelmet vallani. Ha persze élőben már megtetted jólesik a "jó reggelt, szeretlek" üzenet, de csak úgy elsőre fura.

2020. júl. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk olyan egymillióból egynek biztos sikerült már, a többi 999.999 üzenetét törlik és tiltóra teszik.

Normális kommunikációval állítólag sokkal könnyebb becsajozni :)

2020. júl. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Igen volt, ráadásul innen. Egy korábbi kérdésnél 2 éve kb leírtam, hogy milyen vastag és rámírt egy csaj, hogy látni szeretné, mert suerinte kamu. Miután látta, találkoztunk. Ennyi.
2020. júl. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Kukaccal nem érdemes horgászni.
2020. júl. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

Sikerült igen, de nem egy csitri, 15 évessel :)

Egy igazi bombázó, 38 éves, felnőtt nővel!!


Részleteket nem!!

2020. júl. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sikerült egyszer! Igaz más is közre játszott de a kép volt a döntő a dologban. Az egyik exemmel közös megegyezés után lett vége köztünk a dolognak és utána jóban is maradtunk. Egyszer egy gyenge pillanatomban küldtem neki egy képet a szerszámról azzal a szöveggel, hogy “nem hiányzik?”. Ő meg válaszolt, hogy el is felejtette milyen nagy blah blah (Tényleg eléggé nagy méretem van, ez volt az egyik ok amiért szakítottunk. Ő nem igazán kedvelte a nagyságát, sok gondot okozott a szexben). Pár napra rá írta, hogy az egyik munkatársa meglátta a képet amit küldtem és teljesen ráizgult a témára. Exem mondta, hogy sosem volt ekkorával a csaj és kiakarna próbálni stb. lényegében szárnysegédkedett az exem és összejöttem a munkatársával. Kb 5 hónapig voltunk együtt amikor az exem (gondolom féltékenységből) újra elkezdett érdeklődni utánam és hát le is feküdtünk ami ki is derült és vége lett a csajjal. Azóta az exemmel járunk össze rendszeresen megint.
2020. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Külföldi nyaralásom alatt megismerkedtem egy egyiptomi pasival, akivel 2-szer szexeltem. Utána nem lett semmi több, véget ért a nyaralás. Hazajöttem, elkezdtem Tinderezni, hátha lesz még egy pár könnyed nyári kalandom. Megismerkedtem egy sráccal, szóba került, hogy kinek milyen szexuális élményei voltak, majd kérdezte, hogy igazán nagy farokkal volt-e már dolgom. Erre írtam neki, hogy ez meglehetősen relatív, senkiét nem tudom pontosan mekkora volt, de szemmértékre átlagosak és ha már itt tartunk, akkor kíváncsi vagyok, hogy azért kérdezi, mert az övé olyan nagy-e. Kicsit meglepett, mert egy képet küldött róla, amin nagyon-nagyon tetszett a tényleg vastag és hosszú, szélesebb makkú, eres farka, azonnal elképzeltem, hogy milyen lehet vele az ágyban és végül én hoztam fel, hogy találkozzunk. Azt hittük mindketten, hogy lesz egy jó éjszakánk, végül több is lett belőle. Augusztus végén leszünk 1 évesek.
2020. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

Nehéz elkepzelni!

Ha van ilyen nő, normális tuti nem lehet!


F.

2020. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!