Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs normális szextársk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális szextárskereső ahol eredménnyel találsz HETERO társat? Miért kamu a 90% a hirdetéseknek? Ha van ilyen igény ami anyagiaktól mentes és adott weboldal is hozzá akkor miért ilyen kínszenvedés az egész?

Figyelt kérdés
Miért félnek az emberek ha esélyt kapnak és adott a lehetőség csak cselekedni kéne és teljesen ingyen van, és szimpátia az alapja?
2022. aug. 10. 14:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10


Ez olyan dolog hogy sok mindent lehet mondani, de a negatív élmények onnan fakadnak hogy pl egy pár hív egy férfit és az nem jelenik meg, vagy ugyan ez egy nőnél, hiába beszélik meg ha nem jön össze!


Sok türelem kell hozzá, de mondhatom azt is aki nem tud értelmesen levelet megfogalmazni az mit akar élőben! Vagy kicsi a szerszámod és nem kellesz senkinek, vagy 100+ km re írogatsz úgy hogy kocsid sincs! Sokáig lehet sorolni a hibákat, de szerintem ne írjunk 99% ot!

2022. aug. 11. 11:29
 12/14 anonim ***** válasza:

#11

Nekem az volt vele kapcsolatban negatív tapasztalat,hogy sok kamu kép ,sok kamu csaj akik pasik.


Nekem speciel Tinder jött be legjobban. "Sok" lányt ismertem meg ott. Volt akivel 3 évig együtt voltam. Volt akivel 2 egyéjszakás kalandok volt. Relatíve egyszerű kiszűrni a kamukat

2022. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tinder, meg a társai erre vannak, hogy szexeljen az ember.
2022. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Így hogy fent vagyok GG n! Ez a tipikus új minden, nagy a lendület, közben meg van 2 oldal a városomban abból 90% pár és a maradék solo lány meg túlsúlyos meg hónapok óta be se lépett!


Úgy hogy igazatok van, nem tudom mi értelme van ha nem tudnak naponta 5 percet rászánni hogy benézzenek! Ingyen van, látszik is rajta!

2022. aug. 11. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!