Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék még több izmot...

Hogyan tudnék még több izmot felszedni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 3 évig kondiztam, majd megálltam a növésben.

Egyszerűen hiába emelem a súlyt, nem vastagodik a karom. Aztán átmentem saját súlyos edzéstervre, erőben ugyan sokat, de izomban semmit nem segített.

Azóta elkezdtem thai-boxolni, de nem izomnövelés céljából természetesen.

Így már csak hétvégén tudok kondizni, de ha nagyon kell, akkor 1-2 hétköznapot szabaddá tudok tenni.

Tehát valami heti 3*-os edzésterv kéne bicepsz,tricepsz,váll, mell növeléshez

Az a probléma, hogy a jelenlegi anyagi helyzetem nem teszi lehetőve, hogy konditerembe járjak tbox mellett.

Itthon van egy komoly kis súlyzószettem, vannak hozzá olyan súlyaim amik bőven elegendőek nekem(egykezesek).

Táplálkozással tisztában vagyok.

Előre is köszönök minden használható, értelmes választ!



2012. ápr. 14. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
fekvenyomó padod is van és kétkezes rúd?, mert akkor úgy írom majd.
2012. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a táplálkozásodnál lehet hogy nem elég amit naponta beviszel.. szerintem ha nagyobb izmokat akarsz próbálj ki egy-két fehérje készítményt vagy tömegnövelőt. (nem ártalmas) itt találhatsz jókat: shop.builder.hu

ha már iszol valamit és nem növekszik az izmod, akkor lehet hogy már nem elég a fehérje benne, akkor azt tanácsolom, hogy próbálj ki valami erősebb italt amiben több a protein. sok sikert! :)

2012. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

sajnos csak egykezesei vannak:(

a proteinporok közt viszont szétnézek!

De egy edzésterv kéne

2012. ápr. 14. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Oszd fel A napra és B napra az izomcsoportokat.

A: mell: fekvőtámasz 4xmax ismétlés (mivel nincs padod, mert akkor lehetne fekvenyomás), tárogatás, tolódzkodás.

Bicesz: állva beforgatós, koncentrált, kalapács.


B nap: váll: oldalemelés, nyomás ülve fej fölé, oldalemelés döntött törzzsel, csuklyára: vállvonogatás.

Tricepsz: ülve egykezes tarkóhoz engedés, fekve két egykezessel egyszerre fül mellé engedés, hátsó támaszos tolódzkodás.


Az A és B napokat felváltva végezd, tehát egyik héten ABA, másikon BAB.

A gyakorlatokból 3 sorozat menjen 8-12 ismétléssel.

Az lenne a legjobb ha hátra és lábra is edzenél még.


Proteinből a vpx syngex-et ajánlom, de most olcsó a mutant whey is.

Edzés után egyből menjen protein+ 40-50g dextróz, majd utána 40-50 percre szilárd kaja pl. csirke-rizs.


Este meg sovány túrót egyél utolsó étkezésre.

2012. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen Montez
2012. ápr. 15. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!