Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet olyan szűz lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan szűz lány, akinek oké ha a pasi napi többször is akarna pettingelni, de cserébe a szexszel várni tud?

Figyelt kérdés
Ez túl perverz és sok, vagy általában simán rendben van? Ki hogy áll ehhez?

2022. aug. 12. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Jelenleg is ilyen párkapcsoaltban vagyok

24n (privit nem kérek)

2022. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Én is hallottam már olyan csajokról, akik kifejezetten csak rendszeres orálist engedtek egy pasinak, az volt a "nyalis haver", a barátság extrákkal. Érdekes lehet, ha lenne ilyen igényű lány barátnőm, szerintem kipróbálnám.
2022. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Egy felnőtt szűz lány nem a szexualitással akar bizniszelni. Pont azért szűz, mert keres valami szerinte normális embert, akit majd ha megszeret, vagy bízik benne, zajlanak a dolgok a maguk medrében. Feltéve hogy most itt a felnőtt kategóriában vagyunk, ugye! Akkor mit kell itt bizniszelni, hogy napi petting, de nem szex? Ha valakit olyan közel enged, minek szórakozna hónapokig? Valami nincs akkor rendben köztetek.

Tehát inkább arra kellene figyelni, hogy ki hogy bánik a másikkal, és ha nincs meg a passzolás hosszútávon, lehet ám nemet mondani mindkét oldalról a kapcsolatra.

2022. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Hármas, teljesen egyetértek.


Ennyire nem lesz nyitott. Biztosan van rossz tapasztalata, akár testképzavara is, hogy ennyi ideig szűz maradt. Legtöbbször a második, amivel jó időre nincs önbizalma, hogy mennyire szép nő valójában. Ezt teszi az iskolai vagy az otthoni bullying..

2022. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Egy korábbi, akkor még szűz barátnőm kb 3 hónap után elégített ki először

kézzel, majd a szájával. Az ezt követő 3-4 hónapban heti 1-2 alkalommal

ismételtük. Amikor már végre szexeltünk, akkor is ez a heti 1-2 alkalom

volt számára az ideális.

Szóval az én tapasztalatom az, hogy a "sokáig" szüzen maradó lányok

azért nem akarják elveszíteni, mert számukra a szex nem annyira fontos.

Még akkor sem, ha egyébként élvezik az együttlétet.

2022. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Volt ilyen csajom, tök jól cumizott, kinyalhattam, de soha nem ült bele. Igazábol nem zavrta semmi. Ujazzni is lehetett. Volt, hogy az anyja mellet kikapta azt cumi…

Nem tartott sokáig. 2 hét azt csá.

2022. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
6. Azért az bőven erkölcstelen
2022. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
7. Az! Léptem is. Fura család volt. A mamát semi nem zavarta, a lányát sem… engem meg qrvára zavart. 69 es, nagyba lefety, ő cumi, mama jön beszélgetni, a lánya meg lelkesen válaszolgat… nem nem takaró alatt voltunk, a mama lelült a fejemhez és onnan nyomták, mintha ez tök normális lenne. Azt még valamit mondott hogy óvatosan az ujjammal mert még szűz. A lány száján meg már fojt a szaft, neki adott egy zsepit… én felöltöztem és soha többé nem beszéltünk. Tök beteg. A szűz lányokat is kerülöm nagy ívbe. Nekem ez örök trauma, pedig több mint 20 éve volt…
2022. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
8. Uh, sajnálom, tényleg.
2022. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8 mami nem szállt be a cumiba? 🤔 🤣🤣🤣
2022. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!