Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet olyan szűz lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan szűz lány, akinek oké ha a pasi napi többször is akarna pettingelni, de cserébe a szexszel várni tud?

Figyelt kérdés
Ez túl perverz és sok, vagy általában simán rendben van? Ki hogy áll ehhez?

2022. aug. 12. 11:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

10. Nem lepődtem volna meg. 😅

De érted a szitut? Ép telirakom a lány száját, a mama meg mit ennétek, meg ilyenek, a lánya meg nyeli vitamint, az mikor felnéz válaszolni, itt egy zsepi töröld meg a szád mert folyik le az álladon. Ez mi? Nekem meg hogy óvatosan ujjazzam, mert szűz? Wtf? Vártam, hogy két nyalás közt megmutassa hogy kel jól megujjazni… Azóta se láttam, se nem hallottam ilyen beteg dolgot. A csaj is meredek volt, mert ez neki mintha tök természetes lett volna, válaszolt, kiszívta a maradékot, azt megint válaszolt. A mama meg kiment.

Ez a második eset volt, az első mikor megérkeztem a lányhoz délután, kis pálinka meg minden, majd kis simi, ruha le és már cumizott is, elkészűlt, azt anya, hoz egy zsepit. Akkor fel se fogtam.

Ez meg másnap délelött volt. Az ebédet nem vártam meg.

Nem vagyok prűd, nem zavar ha meztelen vagyok mások elött, de ez beteges. Ki tesz ilyet? Mi járt a fejébe? Nem csoda, hogy 20 évesen nem volt pasija, pedig jól nézet ki a csaj, hatalmas cicikkel.

2022. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!