Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Vonzanak a 15 évvel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Vonzanak a 15 évvel fiatalabb nők? Mertek kezdeményezni náluk? Nők! Tetszenek a 15 évvel idősebb pasik?

Figyelt kérdés

Tetszik egy pasi, 15 évvel idősebb nálam.

Jóba vagyunk, sokat sündörög körülöttem, de sosem kezdeményezett úgy konkrétan semmit. Néha hülyéskedett, hogy nem akarok-e pasit magamnak(magára célzott), de semmi konkrétabb.

Mostanában elkezdtem vonzónak látni.

Ha esetleg tetszem neki, mivel batorithatnam ami azért nem olyan, hogy igyunk meg valamit?


Vagy merne szerintetek kezdeményezni és nem is erről lehet szó?


2022. aug. 12. 21:59
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

És ti mertek kezdeményezni a fiatalabb lányoknál?

Az a baj, hogy már jó ideje ismerjük egymást, volt is, hogy a számom elkérte, stb..

Csak akkor engem még nem érdekelt egyáltalán, ezért lehet, hogy akkoriban nem adtam bátorító jeleket.

Mivel ereztethetném vele, hogy lephetne?

2022. aug. 12. 22:51
 12/32 anonim ***** válasza:
40%

"Mivel ereztethetném"

Kérdező!

Elolvasnád az első választ?

2022. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
73%
Van férj és feleség akik közt több idő van.
2022. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
12. Sajnos az nem válasz a kérdésemre.
2022. aug. 12. 23:01
 15/32 anonim ***** válasza:
73%
Ez a mai világ átka. Célozgatott magára, telefonszámodat is elkérte, de nem vetted a lapot, így próbálkozik másnál. Bekerültél a jó ismerős, esetleg barát, haver kategóriába. Viszont ha még ott sündörög, akkor mond nyugodtan neki, hogy menjetek el kávézni. Én csak kedves voltam egy eladó lánnyal, meg udvarias, és konkrétan szexelni hívott. Mellette 21 évvel volt fiatalabb.
2022. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
66%

Akkor egyértelműen: NEM TUDOD ÉREZTETNI.

SEMMIFÉLE módszer nem alkalmas erre neked!

Ez hiába nem tetszik - akkor is így van!

Ha megveszel, akkor is csak úgy lesz ő a tiéd, ha DIREKT, EGYENES, EGYÉRTELMŰ módon ezt megmondod neki.

Ja, hogy ez kockázatos?

Hát igen. Ezt jelenti az egyenjogúság, hogy néha bizony neked is kockáztatni kell.

2022. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

16. Te meg sosem éreztetted férfivel, kimondatlanul, hogy tetszik neked? Ez a nők többségének (nekem nem) menni szokott. De attól még, hogy én nem tudom, hogy kezdjek hozzá még mindig nem jelenti, hogy ez nem is sikerülhet.


Vagy, ha esetleg férfi vagy, és még sosem érezted bármiből, hogy tetszel egy nőnek.. na hát akkor hagyjuk is, minek osztogatsz tanácsot egyáltalán?

2022. aug. 12. 23:45
 18/32 anonim ***** válasza:
50%
Sok felnőtt, de nagyon nagy korkülönbséggel fiatalabb barátnőm (feleségem is) volt. Szeretem a fiatal nők társaságát. De a barátságban is szívesebben beszélgetek intelligens fiatalokkal, mint elmeroggyant fideszes nyugdíjasokkal.
2022. aug. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miből érezze az a szerencsétlen, hogy tetszik Neked, ha egyszer Te is azt mondod, hogy nem tudod kimutatni? Nem marad más, csak a beszéd. Ráadásul már próbálkozott, csak Te lepattintottad.

De adok egy tippet. Kérj tőle valami apró szívességet, és ha megtette, add elő, hogy ez mekkora segítség volt, és hálából meghívnád egy kávéra. Ha ráér, már mehettek is, ha nem ér rá, akkor add meg a számodat, hogy majd hívjon fel. Ennyi.

Halkan megjegyzem, hogy vicces, hogy mindezt egy pasinak kell elmagyaráznia egy nőnek.

2022. aug. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
77%

Állandóan beszélgetek, flörtölök minden nővel.

Természetesen nem mind jön be, de így nem feltűnő, ha XY-t kitüntetem a figyelmemmel! -10-20-30 év nem gond! De már nem vagyok suttyó.

2022. aug. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!