Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is tapasztalt teljes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalt teljes kiégést és végső undort prostizást követően?

Figyelt kérdés
Több mint két éve nincs párkapcsolatom. A volt barátnőm elvesztése után, a kellő gyászmunkát elvégezve, ismét aktívvá tettem magam a randipiacon. Próbálkozásaim teljes kudarc kísérte. Egyre magányosabb, lehangoltabb, elkeseredettebb lettem. Nagyon hiányzott egy nő közelsége, ölelése, szeretete. Tisztában voltam, hogy egy prosti nem pótolhat sem érzelmek, sem szex terén egy igazi barátnőt, de végső kétségbeesésemben ehhez az álmegoldáshoz folyamodtam. Két éven keresztül több mint 30 lányt látogattam meg. Volt néhány kivételesen jó alkalom, néhány borzasztó, a többi pedig egynek elment kategória. A végére azonban már egyáltalán nem élveztem, de az elemi ösztönök dolgoztak bennem. Csak női érintésre vágytam. Szex után azonban egyre rosszabbul éreztem magam. Legbelül nem hagyott nyugodni. A legutolsó alkalom után pedig korábban soha nem tapasztalt módon éreztem pocsékul magam. Hogy egy selejt vagyok. Önbizalom és tartás nélkül. Nem vagyok férfi. Soha egy normális nő áll már velem szóba. Csak fizetős lányoknak leszek jó stb... Megundorodtam magamtól. Padlón az önértékelésem és teljes ürességet érzek lélekben. Két eltékozolt év. Sok idő, pénz. Egyfajta függés és lelki sivárság. Szerintetek mihez kezdhetnék magammal? Főleg nők válaszai érdekelnek, de ha van hasonló tapasztalattal rendelkező férfi, szívesen fogadom a tanácsát.

2022. aug. 13. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

10 éve járok el, de képtelen vagyok kiégni. Havi 3x biztosan átlagban.

Izgat az egész ugyanúgy. Találka, együttlét. Tényleg mindenféle nővel lehet az ember és a normális keretek között mehet minden az ágyban.

Változatosságot imádom

2022. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Pszichológus mindenképp. A prostizást meg felejtsd el.
2022. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es: igen, már gondolkodtam ezen, csak szégyellem. Csak úgy túl szeretnék lenni rajta, de sejtem, hogy ez nem így megy...Nem tudom mennyi idő lesz ismét normalisnak lenni és főleg barátnőt találni. Jelenleg attól tartok, hogy többé már nem fogok kelleni egy igényes nőnek...
2022. aug. 13. 16:42
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Abszolút osztom 1es véleményét! Én is imádtam járni többek közt ezen okok miatt amit felsorol.
2022. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pszichológus, tényleg sokat tudnak segíteni. Csak ránk, férfiakra jellemző, hogy nem szeretjük beismerni, ha segítségre van szükségünk. Én depresszió miatt voltam, és le tudtam győzni. Mondjuk a nővérem és édesanyám is pszichológus, úgyhogy csak másfél évbe telt rávennem magam, hogy elmenjek, nem idegenkedtem olyan sokáig :)
2022. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fizetős lány vagyok, és eléggé elkeserítő volt ezt olvasni... Nyilvánvaló, hogy a hozzám hasonló lányok csak a testedet fogják "helyre tenni". Neked a lelkeddel, az önértékeléseddel vannak súlyos gondok. Vagy menj pszichológushoz, vagy keress valami olyan elfoglaltságot (munka, hobbi, közösség), amiben nagyon jó vagy, és ami képes megerősíteni az önértékelésedet. Próbálj kicsit több időt szánni a személyiséged fejlesztésére.
2022. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, és számomra is szomorú volt olvasni. Nyilván nem az a valóság,amit most érzel, de hát ha rosszul érzed magad, úgy nehéz nőt találni :(. Menj pszichológushoz, egyelőre hanyagold a prostizást (a pszichológusra úgyis elmegy a lóvé, LOL), lesz ez jobb is, kitartás :). (nő vagyok)
2022. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem, többé nem veszek igénybe hasonló jellegű a szolgáltatást. Voltak nagyon korrekt és nagyon bunkó lányok is. Én igyekeztem minden lánnyal korrekt lenni. De ez nem a lányok hibája. Magammal van gond. Hétfőn felhívok egy szakembert! Bár kétlem, hogy csodát tudna tenni, igaz nem is az a dolga...
2022. aug. 13. 22:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem hála Isten nagyon bunkó egy sem volt akinél nem éreztem magam annyira jól oda nem mentem vissza többet az aranyos csajokhoz meg visszajártam.Én nagyon szerettem járni.
2022. aug. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pontosan ugyanígy érzek évek óta, nem soknál voltam, mindegyik normális volt, de utána teljes kudarc mindig, először hónapok, most már jó évek telnek el, mire megint megyek, de az utóbbi időkben egyre inkább arra gondolok, hogy nem megyek.

Semmi gond a lányokkal, én érzem magam utána iszonyat kiégve.

A válasz, ne menj, az idő megoldja, ha más nem.

2022. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!