Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostizásról mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostizásról mi a véleményetek/tapasztalatitok?

Figyelt kérdés
Lanyok, ha kiderulne egy pasiról, onnantol mar nem lenne esélye? Akkor sem, ha csak franciára ment?
2019. júl. 5. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nem onnantól, eleve
2019. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Most majd még itt azt mondják a kis 18-20 évesek, hogy kizárt, aztán majd az első válásuk után 30-40 között, mikor már drasztikusan lecsökken majd az értékük a szex piacon, már nem lesz kizáró ok.
2019. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért kizáró ok sokuknál, mert szimplán csak kevesnek gondolják maguk, egy prostihoz képest.
2019. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kevésnek? Azok a lányok nem tudnak semmi extrát, amit más ne tudna. Csak a testüket árulják.

Inkább a pasi a kevés, aki beéri pénzért szexszel.

2019. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
4-es válaszoló! Honnan tudod? Ha lány vagy akkor csak a sértődöttség beszél belőled, ha fiú vagy akkor meg, vagy nem voltál prostival vagy rossz helyen keresgéltél. Az a férfi meg aki beéri prostival mondatra válaszolva: Igen szerintem is gáz ha valaki csak igy jut nőhöz, de alkalmanként elfogadható. Pl. egy 12 órányi ledolgozott nap után nem biztos hogy mindenkinek van ereje/kedve egy diszkóban fizetni a piákat, hanem egyszerűbb lezavarni egy gyors menetet, vagy ott vannak a házas emberek akik szintén előszeretettel vesznek igénybe effajta szolgáltatásokat.
2019. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, házas embereknél valóban elfogadható...szép.
2019. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem elfogadható, azt inkább az első mondatra értettem. Azért írtam a házasság példáját, hogy érzékeltessem a tényeket, hogy van igény az effajta szolgáltatásokra olyan emberek részéről is, akik amúgy nem lennének rászorulva.
2019. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!