Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ebbol komolyabb bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
2 napja lakasos prostinal voltam, direkt hozza mentem fel mert sok pozitiv velemenyt olvastam rola. Kolcsonos francia is volt 69, fel ora alatt lezavartuk. Masnap a torkom elkezdett fajni, kohogok. Lazam es vegtagfajdalmam nincs. Holnap megyek dokihoz, o elmondja mivan, remelem. Lehet hogy elkaptam a HIV-et?

2022. aug. 14. 14:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Igen valószínű
2022. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ugy olvastam, hogy a tunetek 2-4 het utan jelentkeznek. Ez akkor mi lehet?
2022. aug. 14. 14:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a HIV tűnetei jellemzően csak hónapok, évek múlva jelentkeznek.


Másrészt nézz már utána, hogy hogyan terjed a HIV! Ez a vírus 4 db testnedvben életképes: vérben, ondóban, hüvelyváladékban, anyatejben. Nyalás közben a HIV-vel fertőzött hüvelyváladék csak akkor tud bejutni a szervezetedbe, ha a szádban vérző seb van, de még ebben az esetben is 10% alatt van a megfertőződés esélye. Volt vérző seb a szádban, hogy ennyire parázol?


Amúgy HPV-t, herpeszt attól még simán elkaphattál, de a HIV-nek pont nem a nyalás a jellemző terjedési módja...

2022. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nincs verzo seb a szamban. Szoval annyira azert ne parazzak ra? Megvolt a tanulopenz, soha tobbet nem csinalok ilyet!
2022. aug. 14. 14:41
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Terhes vagy.
2022. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Akár egy covid tesztet is vehetsz.
2022. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

Várd ki a várakozási időt és menj el egy anonim vagy nem anonim Hiv tesztre ha nagyon rá vagy parázva. Én is voltam anno. Nézz utána szépen a neten mennyi az esemény utáni várakozási idő ami után már van értelme megcsináltatni.


Ne kurvázzál, legyen inkább csajod, még ha nehéz is összehozni.

2022. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én Covidot kaptam az egyiktől elég para volt.. A többi lehetséges STD amit elkaphattam nem is érdekel 🤣🤣
2022. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Na, volt valami? Kinel voltal?
2022. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal, mint kiderult ez Covid
2022. aug. 17. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!