Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik-e még olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e még olyan, hogy csak akkor fekszenek le egymással a felek, mikor már van egy komolyabb bizalom, érzelem?

Figyelt kérdés

Erről szeretnék érdeklődni, hogy létezik-e még ilyen. Sok kérdés alatt olvasom, hogy ennek ellentétére buzdítják az embereket. Példának okáért ilyesmiket, mint


"a szexen túl kell esni gyorsan"(???)

"minden lehetőséget ki kell használni"(???)

"nem szabad sokáig húzni"(???)

"maximum két hét után le kell feküdniük, hogy tudják, hogy összeillenek-e"(???)

"csak a 14 évesek várnak 1 hónapnál tovább"(???)


satöbbi.


Ez így mennyire elterjedt nézet? Mi van azokkal akiknek az "egy-két hét" túl gyors tempó, mert ne érzik úgy, hogy a jó/kielégítő szexuális élethez szükséges bizalom, érzelem, szerelem(?) még nincs meg, és emiatt nem is lesz igazán jó, maga az aktus.


Én úgy vélem, hogy 1-2 hét után, ha mondjuk még sokat is találkoztak addig (mondjuk 5-10 alkalommal + netes beszélgetések) az is maximum egy szexuális vonzalom - érdeklődő szimpátia kombinációt ad ki, és ez még elég kevéske, ez így nem lesz jó. Persze tisztelet a kivételnek, vannak akik első talákozásra is annyira egymásra hangolódnak, hogy simán csinálhatják, de sokan nem. Illetve erős kivétel a nagyon határozott-de-korrekt férfipartner (nőknél) és a nagyon kedves női partner (férfiaknál) ahol könnyebb nyitni.


Én nem érzem úgy, hogy egy nagyon friss ismerkedésben már ki tudnék bontakozni szexuális téren. Bizalom nélkül már a levetkőzés sem örömteli dolog, gátlásokat teremt a bizalmatlan légkör és az érzelemhiány.


Na, de vissza a kérdésre. Van-e még olyan, hogy ismerkednek és szépen végigmennek mindenen (romantikus séta a holdfényben, kézfogás, csók), hogy mire a szexhez érnek, egyrészt újabb töltetet adjon a várakozás miatti izgalom és a vágy, illetve akkor már ismerik egymás lelkét annyira, hogy tudják, hogy mire számíthatnak, és nem fullad tragédiába, gúnyolódásba, vagy sértegetésbe a vége.


Én úgy érzem, hogy így lehet csak igazán jó a szexualitás, nincs elkapkodva, jut idő mindenre és a végén tényleg szeretkezés lesz, nem csak szánalmas reszelés vagy obszcénül kifejezve "egy jó kúrás".


Persze tudom, hogy ez vitatott dolog, de most kérlek hanyagoljátok a sértegetést irányomba, a lenéző kommentekkel együtt. Nem célom bántani senkit, vagy "a szentírást" kinyilatkoztatni, mert nem az. Nem is erre irányult a kérdés.



#szexualitás #szépség #romantika #bizalom #kedvesség #intim légkör #régimódi vagyok lehet
2016. okt. 19. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2016. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
igen, ne keverjük össze a d..gást, a szerelmeskedéssel, mert a kettő ég és föld!
2016. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
normális embereknél és normális kapcsolatnál igen.
2016. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Van. ezeket a példákat szerintem még éretlen, de magukat felnőttnek hívő huszonpárévesek gondolják így. Aztán kinövik.
2016. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne létezne? :)
2016. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Én ilyen vagyok. Eddig mindig kegyetlen módon le lettem oltva a sárga földig emiatt :D Mert hogy hülye vagyok, csak időpazarlás meg dedós dolog várni. :DDD

De mindegy, vállalom, hogy ilyen vagyok. Tökéletesen egyetértek veled :)

2016. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%

miből szerzed meg a bizalmat?


nekem pl. sokat jelent, ha lefekszem valakivel, és utána is úgy viselkedik, mint aki meg akar ismerni.

2016. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen!
2016. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Én is ilyen vagyok. Aki felé nincs bizalom meg szeretet, azzal nem is tudnék intim helyzetben hogy viselkedni, mert megszoktam, hogy van. Azt se tudom, hogy zajlik egy ilyen érzelem nélküli dolog :D


25/F

2016. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakire igazán ráhangolódsz, akkor egyszerűen nem bírod ki, hogy ne feküdj le vele.
2016. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!